کد خبر: 725582 A

ما زمین تمرین خوب می‌خواهیم

سرمربی تیم استقلال معتقد است بعد از گلزنی تیمش همه بازیکنان حتی نیمکت نشینان شادی می کردند و همدل بودند.

به گزارش ایلنا، وینفرد شفر بعد از برد ۴ بر صفر مقابل پیکان در نشست خبری گفت:شروع مسابقه یک مقدار سخت بود. می دانستیم پیکان تیم خوبی است و به ویژه در ضد حملات خوب عمل می کند.

* از گل های ایسما و تبریزی خوشحالم

وی ادامه داد: از گل های مهاجمان راضی و خوشحال هستم. گل‌های تبریزی و ایسما. بسیار بابت روحیه تیمی خوشحال هستم. دیروز نیز گفتم که در گذشته مشکلاتی داشتیم اما از عملکرد همه خوشحال هستم که با همه توان جنگیدند و امیدوارم همه بازی امروز را دیده باشند و به این تیم احترام بگذارند. بازیکنانم با همه توان و صدرصد توانشان تلاش کردند و امیدوارم همه به این تیمم احترام بگذارند. 

* از بازگشت شجاعیان خوشحالم

شفر گفت: خوشحالم بابت بازگشت شجاعیان که ۶-۷ ماه بیرون بود و امروز خوب بازی کرد و طبیعی است بازگشت بازیکن دچار اشتباه شود. تعویضش هم به خاطر اشتباه هاتش نبود بلکه نمی‌خواستیم مشکلی برایش پیش بیاید.

* اشتباهاتی داریم که باید آنها را برطرف کنیم

سرمربی آلمانی استقلال خاطرنشان کرد: از گلی که زکی پور زد خوشحالم یک گل به ذوب آهن زد و آفساید اعلام شد. نمی خواهم بگویم همه چیز خوب و کامل است. اشتباه هایی داشتیم و هنوز کامل نشده ایم و باید در لیگ برتر و آسیا خوب و سخت تمرین و کار کنیم. امیدوارم در روزهای آینده زمین تمرین خوبی داشته باشیم و داشتن زمین تمرین خوب برای ما خیلی مهم است.

* بعد از گلزنی نیمکت‌ استقلال خوشحالی می کرد

شفر تصریح کرد: آنچه امروز دیدیم کار تیمی بسیار خوب بود و در گذشته بازیکنان باهم تلاش کردند و جنگیدند. امروز هم اگر بازیکنان اشتباهی داشتند همه به هم کمک می کردند. بعد از گل هایی که زدیم همه بازیکنان و نیمکت نشینان خوشحال بودند. باقری و محمدی مهر هم که روی نیمکت هم نبودند خوشحال شدند و هیچ بازیکنی صحبتی نمی‌کرد که چرا بازی نکرده‌اند.

استقلال وینفرد شفرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر