کد خبر: 725579 A

مدیرعامل پیکان:

شیعی مدیرعامل تیم پیکان معتقد است مسابقه بین دوتیم استقلال و پیکان بازی دارا و ندار بوده است و استقلال هزینه های زیادی را برای تیم داری صرف کرده است.

به گزارش ایلنا، محمود شیعی بعد از شکست چهار بر صفر مقابل استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مسابقه بین دو تیم دارا و ندار بود استقلال با بازیکنان گرانقیمتی که گرفته خوب بازی کرد و پیروزی بزرگی بدست آورد. بازیکنان ما هم باید تمرکز بیشتری می‌کردند. 

وی افزود: پیکان باید استراتژی‌اش را در فوتبال مرور کند ما باید تعیین تکلیف کنیم که چقدر قرار است در فوتبال سرمایه‌گذاری کنیم. صرف حضور در مسابقات درست نیست. باید تیمی بسازیم که در شان پیکان باشد.استقلال خوب بازی کرد و تیم قدرتمندی است این تیم یکی از شانس‌های قهرمانی است. 

وی در مورد اینکه یعنی پیکان هم مثل سایپا از نظر مالی هزینه‌ای در تیم‌داری نکرده است اظهار داشت: پیکان نسبت به هزینه‌های هنگفتی که تیم‌های دیگر می‌کنند رقم زیادی هزینه نمی‌کند ما از نظر پرداخت‌ها و تعهداتمان مشکلی نداریم. 

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درمورد برگزاری جلسه مجمع فدراسیون فوتبال گفت: در اولین جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درمورد جانشین کی‌روش هم بحث خواهیم کرد هنوز دستور جلسه نیامده است در این جلسه در مورد تاریخ برگزاری مجمع فدراسیون هم تعیین تکلیف می‌شود. جمع برگزار می‌شود اما بایدی ندارد. 

استقلال شیعی پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر