کد خبر: 725498 A

تمرین صبحگاهی پرسپولیس؛

تمرین ریکاوری تیم پرسپولیس پس از جدال با پدیده در ورزشگاه کاظمی برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان بعد از برد پدیده و استقرار در جایگاه اصلی خود یعنی صدر جدول لیگ برتر، امروز پنجشنبه هجدهم بهمن ماه 1397 تمرینات ریکاوری خود را از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کاظمی و زیر نظر کادر فنی انجام دادند.

بازیکنان ابتدا در سالن بدنسازی زیر نظر مارکو به انجام حرکات کششی، نرمشی و عبور از موانع پرداخته و پس از گرم شدن بدن‌ها وارد زمین چمن شدند.

در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی، قرمزپوشان بار دیگر کار خود را با مارکو ادامه دادند. کار با توپ، دوهای سرعتی و برنامه استقامتی در دستور کار بازیکنان قرار گرفت.

گلرها هم با ایگور به تمرینات اختصاصی دروازه‌بانی پرداختند.

آدام همتی ابتدا زیر نظر کادر پزشکی و پس از آن با مارکو تمرینات اختصاصی خود را انجام داد. حسین ماهینی هم برنامه‌های خود را دنبال کرد.

در مرحله بعدی تمرین، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه زیر نظر برانکو و گروه دیگر با زلاتکو به انجام کارهای تاکتیکی پرداختند.

سپس بازیکنان در قالب دو تیم به فوتبال درون تیمی مشغول شدند. کریم باقری همپای بازیکنان پا به توپ شد و به بازی پرداخت. علیرضا بیرانوند هم در پست مهاجم به میدان رفت.

در بخش بعدی تمرین، بازیکنان اصلی در دیدار روز گذشته، راهی رختکن شدند و دیگر بازیکنان به ارسال از جناحین، شوت به دروازه و فوتبال در نیمی از زمین را در برنامه داشتند.

پایان بخش تمرین امروز نیز سرد کردن بدن‌ها بود که بعد از آن بازیکنان راهی رختکن شدند.

پرسپولیس کریم باقری علیرضا بیرانوند تمرین پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر