کد خبر: 725401 A

به سقوط فکر نمی‌کنیم و دنبال تک رقمی شدن هستیم

نفت آبادان مثل دیدار رفت یقه سپاهان پرمهره و مدعی را گرفت تا نشان دهد خوب بلد است از زردپوشان امتیاز بگیرد.

به گزارش ایلنا،نفت آبادان مثل دیدار رفت یقه سپاهان پرمهره و مدعی را گرفت تا نشان دهد خوب بلد است از زردپوشان امتیاز بگیرد. شاگردان سرجیو اگر کمی دقت می‌کردند چه بسا حتی می‌توانستند شاگردان قلعه‌نویی را با شکست بدرقه کنند. درخصوص این بازی گفتگویی با میلاد جهانی بهترین پاسور نفت انجام دادیم که سه گل هم به ثمر رسانده است.

دوباره یقه سپاهان را گرفتید!

سپاهان تیم پرمهره و بزرگی است که برای قهرمانی مبارزه می‌کند. امتیاز گرفتن از این تیم‌ها کار راحتی نیست و باید با قدرت بالایی مقابل آن قرار گرفت. ما خوب بازی کردیم و حتی می‌توانستیم برنده هم شویم چون موقعیت گل داشتیم.

سپاهان دو تیم کامل دارد که شاید اگر ذخیره‌هایش هم بازی می‌کردند، اتفاق خاصی رخ نمی‌داد!

باور کنید وقتی ما نیمکت تیم را دیدیم، ترسیدیم! سپاهان روی نیمکت بازیکنانی داشت که هر کدام اگر در سایر تیم‌ها بودند، فیکس بازی می‌کردند. به نظر من نیمکت سپاهان قوی‌تر از بازیکنان داخل زمینش بود و شک نکنید در آینده بهتر هم خواهد شد.

نفت آبادان به جاسم کرار عادت کرده بود و او یک جورهایی قلب تیم بود که الان از تیم جدا شده است. جدایی او تیم را دچار مشکل نکرده؟

برای تیم مشکل درست نکرده و بازیکنان کار خودشان را انجام می‌دهند. کرار بازیکن بزرگی بود که طراح نفت بود و اتفاقا من را دچار مشکل کرده که خیلی با هم هماهنگ شده بودیم. من باید در زمین یک زوج به جای کرار پیدا کنم تا با هم پاسکاری و رو به جلو حرکت کنیم.

پس کار تو با رفتن کرار سخت شده؟

فعلا سخت شده گرچه چند بازیکن جدید به تیم اضافه شده‌اند که کم‌کم با آنها هماهنگ خواهیم شد. نفت، خارجی‌های خوبی را جذب کرده که در آینده حرف‌هایی برای گفتن خواهند داشت.

فکر می‌کنی نفت برای بقا تلاش کند یا دنبال رتبه‌هایی بالای جدول است؟

شک نکنید دنبال تک رقمی شدن است و بحث بقا را نخواهیم کرد. نفت یار دوازدهم دارد که همه جا از تیم حمایت می‌کنند. هواداران ما اجازه نمی‌دهند تیم به سمت سقوط برود و تک رقمی خواهد شد. جا دارد که از آنها تشکر کنم چون انصافا بازی با سپاهان از ما حمایت کردند.

هفته آینده هم یک بازی حساس با ماشین‌سازی دارید.

این بازی برای ما شش امتیازی است که باید دست پر از زمین خارج شویم. ماشین‌سازی هفته گذشته خوب نتیجه گرفت و شرایط خوبی دارد که نباید این تیم را دست کم بگیریم.

فکر می‌کنی باز هم در نیم‌فصل دوم بهترین پاسور تیمت شوی؟

من سعی می‌کنم در خدمت تیم بازی کنم و تاثیرگذار باشم. حال پاس گل بدهم یا گل بزنم یا اینکه کار دیگری انجام دهم.

شرایط مالی تیم چطور است؟

خدا را شکر مشکل چندانی نداریم و مدیریت باشگاه توانسته به تعهداتش عمل کند. نفت تیم مردمی است که اگر مشکل مالی هم داشته باشد، بازیکنان به خاطر هوادارانش کم نمی‌گذارند.

 

 

نفت آبادان میلاد جهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر