کد خبر: 725303 A

نیمار، ستاره مصدوم پاری‌سن‌ژرمن در جشن تولدش با گریه گفته که آرزویش یک استخوان «متاتارسال» جدید است!

به گزارش ایلنا، نیمار که 27ساله شده در بازی با استراسبورگ در جام حذفی فرانسه دچار آسیب از ناحیه استخوان متاتارسال (کف پا) شد و باشگاه اعلام کرد این بازیکن 10 هفته دور از میادین خواهد بود.

او در جشن تولدش گفت: «چیزی که بیش از همه به‌عنوان هدیه تولد می‌خواهم، یک استخوان متاتارسال جدید است تا بتوانم به زمین بروم، بجنگم و به کاری که بیش از همه چیز دوستش دارم، یعنی فوتبال بازی کردن، بپردازم.»

او در حرف‌هایش در مراسم تولدش گفت به این فکر بوده که به‌دلیل مصدومیتش، جشن تولدش را لغو کند اما پس از صحبت با دوستانش به این نتیجه رسیده که بهترین کار این است که با میهمانان خوش بگذراند.

او گفت: «خیلی سخت است که این همه مدت با عصا راه می‌روم. هر ورزشکاری می‌داند این مساله چقدر سخت است. هم‌تیمی‌هایم توان بسیاری به من دادند تا بتوانم هرچه سریع‌تر به میادین برگردم.»

این دومین‌بار طی دو سال اخیر است که استخوان متاتارسال پنجم نیمار آسیب می‌بیند و این‌بار هم تقریبا همان نقطه قبلی دچار مشکل شده است.

این نگرانی وجود داشت که نیمار کل فصل را از دست بدهد اما پس از مشورت با کادر پزشکی، مشخص شد او در اواسط آوریل به میادین برمی‌گردد. امید باشگاه این است که او بتواند در صورت صعود پی‌اس‌جی به دور بعد لیگ قهرمانان، به بازی برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی برسد.

 

نیمار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر