کد خبر: 725302 A

نشریه سان انگلیس نوشته است که باشگاه لیورپول برای تقویت خط حمله‌ای که همین حالا هم جزو بهترین خطوط هجومی فوتبال اروپا است، به ناپولی پیشنهاد 61 میلیون پوندی ارائه کرده تا هافبک هجومی ایتالیایی این تیم لورنزو اینسینیه را به خدمت بگیرد اما باشگاه ایتالیایی پیشنهادش را رد کرده است.

به گزارش ایلنا، از یک سال پیش تاکنون اخبار مختلفی درباره تمایل قرمزپوشان مرسی‌ساید به خرید اینسینیه شنیده می‌شود و آنها یک بار دیگر شانس خود را برای خرید این بازیکن 27 سال امتحان کرده‌اند که ظاهراً این بار هم نافرجام بوده است.

طبق اعلام نشریه رپوبلیکا، لیورپول به ناپولی پیشنهادی 61 میلیون پوندی ارائه کرده اما مخاطب این پیشنهاد مینو رایولا مدیربرنامه‌های اینسینیه بوده است نه باشگاه ناپولی.

رایولا هم سپس با پدرخوانده اینسینیه تماس گرفته تا موضوع را اطلاع دهد اما اورلیو دی‌لورنتیس رییس باشگاه ناپولی همچنان به فروش بازیکن تیمش به رقمی زیر 131 میلیون پوند رضایت نمی‌دهد.

 اینسینیه در این فصل از سری A برای ناپولی 8 گل زده و 5 پاس گل داده است. قرارداد او با ناپولی ماه ژوئن سال 2022 تمام می‌شود و او در آستانه تمدید آن قرار دارد.

لیورپول ناپولی اینسینیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر