کد خبر: 725293 A

ترکیب سانتیاگو سولاری برای بازی رئال مادرید در خانه بارسلونا، تشکیل خواهد شد از لوکاس واسکس و ده بازیکن دیگر.

به گزارش ایلنا، این بازیکن اهل گالیسیا وظیفه آن را خواهد داشت که خوردی آلبا را مهار کند که در حال حاضر بهترین مدافع چپ دنیا است. همچنین مهار لیونل مسی، بزرگترین تهدید بارسلونا هم به عهده او خواهد بود. لوکاس از زمانی که سولاری مربی تیم شده، بازیکن ثابت رئال بوده و 1167 دقیقه بازی کرده است. او در 14 مسابقه در ترکیب ثابت بوده و حتی بیش از لوکا مودریچ در میدان حضور داشته است. 

این بازیکن شماره 17 مقابل آلاوس در ترکیب قرار نگرفت و تصمیم سولاری به دلیل تنبیه او نبود، بلکه می‌خواست این بازیکن پیش از کلاسیکوی میانه هفته استراحت بیشتری داشته باشد. سولاری می‌داند که مسی و آلبا چقدر خطرناک هستند و به این ترتیب رو به لوکاس آورده تا این بازیکنان را مهار کند. 

لوکاس بخشی مهم از ترکیب 11نفره سولاری است و هر بازی که به میدان رفته، اهمیتش برای تیم بیشتر مشخص شده است. او به‌ویژه در خانه رم و در جام باشگاه‌های جهان خوش درخشید. هیچ‌کس در تیم به اندازه لوکاس فداکاری نمی‌کند و این باعث شده سولاری اعتماد بسیاری به او داشته باشد. 

سولاری می‌داند گرت بیل و وینیسیوس جونیور در حملات خطرناک‌تر هستند اما او بیشتر به دنبال این است که دروازه تیمش را بسته نگه دارد و برای اینکه یک نفر آلبا را دنبال کند، هیچ بازیکنی را بهتر از لوکاس نمی‌یابد.

رئال مادرید لوکاس واسکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر