کد خبر: 725274 A

سرمربی پدیده از شکست تیمش مقابل پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی بعد از شکست ۲ بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت:  بازی خوبی انجام دادیم  ما از فرصت هایمان استفاده نکردیم.متاسفانه یک پنالتی دادیم و گل خوردیم و  مشکلاتی داشتیم.

سرمربی پدیده تاکید کرد: در این بازی دچار اشتباه شدیم و پنالتی به حریف دادیم و در ادامه با یک پاس اشتباه گل دوم را خوردیم و بازهم جریمه شدیم. پرسپولیس در بخش دفاع تمرکز خوبی داشت و ما هم از موقعیت‌هایی که داشتیم استفاده نکردیم و باختیم.

گل محمدی گفت: یکی از مشکل های این بازی فاصله زیاد بین آخرین بازی دوستانه ما با این بازی بود که تقریبا ۱۸ روز بود بازی نکرده بودیم و همان طور که گفتم جمعه می خواستیم بازی کنیم که به دلیل نداشتن زمین آن بازی لغو شد.

وی افزود: قرار بود آن بازی را در ورزشگاه امام رضا انجام بدهیم که مسئولان پول زیادی درخواست کردند ونتوانستیم بازی را انجام بدهیم ودر مشهد مشکلات زیادی داریم و زمین تمرین و بازی نداریم که اگر مسئولان کمک نکنند دچار مشکل می شود و فاصله بازی ها در نیم فصل دوم کم است و خیلی وقت نداریم بابت باخت امروز ناراحتی کنیم.

گل محمدی تصریح کرد: باید تلاش کنیم به وضعیت خوبی برسیم و در دیدارهای آینده امتیازات لازم را بگیریم و در استفاده از موقعیت‌ها خوب عمل نکردیم و اگر بهتر کار می کردیم می توانستیم یک مساوی بگیریم.

گل محمدی تصریح کرد: صحبتی که ما با بازیکنان داریم این است که در هر مسابقه برای بردن وارد میدان می شویم و علاقه ای به دفاع نداریم.البته در این نوع بازی ها باید مراقب حریفی مثل پرسپولیس باشیم و باید بیشتر تمرکز کنیم و این موقعیت ها را به حریف ندهیم و روی هر دو گل اشتباه کردیم.

وی در مورد اینکه تیمش اعتماد به نفس شوت‌زنی ندارد اظهار داشت: ما تا پشت محوطه جریمه خوب می آمدیم، آنجا باید درست تصمیم گرفته شود اما ما در این بخش امروز مشکل داشتیم. باید بهتر تصمیم می گرفتیم. هم روی ارسال ها و هم برای تصمیم گیری برای شوت‌زنی اشتباه عمل کردیم.

وی در مورد پنالتی که داور گرفت اظهار داشت: سید علی امروز قضاوت خوبی داشت و کارشناسان باید صحبت کنند ولی فکر می کنم که داور تصمیمش درست بود و بازیکن ما اشتباه کرد و خودمان باعث شدیم آن اتفاق رخ بدهد و تمرکز خوبی در آن صحنه نداشتم.

پرسپولیس پدیده مشهد یحیی گل‌محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر