کد خبر: 725233 A

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پیش از بازی با پدیده حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، جورج لیکنز سرمربی تراکتورسازی پس از پیروزی مقابل تیم نفت مسجدسلیمان گفت: اولین بازی ما بعد از یک مدت طولانی بود که به نتیجه سه بر صفر دست پیدا کردیم و پیروزی خوبی برای ما بود. همانطور که می‌دانید بازیکنان ملی‌پوشان ما تازه به جمع ما اضافه شده بودند خیلی‌ها به من می‌گفتند بازی دادن به بازیکنان ملی‌پوش می‌تواند یک ریسک باشد.ولی از نظر من این هیچ ریسکی نبود و من دوست داشتم از آنها استفاده کنم. در دو سه هفته گذشته تمرینات بدنی پرفشاری را پشت سر گذاشتیم و به همین خاطر در ابتدای بازی ریتم بازی کمی پایین بود اما در ادامه خیلی بهتر شدیم. 

وی ادامه داد: تیم نفت مسجدسلیمان سازماندهی دفاعی خیلی خوبی داشت و خیلی مهم بود که بچه‌های ما تمرکزشان را حفظ کنند، احساسی بازی نکنند و همان چیزهایی را که می‌خواستیم در طول بازی انجام دهند. چیزی که خیلی برای ما مهم بود این بود که گلی دریافت نکردیم و زدن سه گل برای ما خیلی فوق‌العاده بود. بین دو نیمه در صحبت‌هایی که با بازیکنان داشتیم آنها را وادار کردیم که بازی را بالا بیاورند، فرصت‌های خیلی زیادی داشتیم سه گل زدیم و چندین گل دیگر هم می‌توانستیم بزنیم. یک چیز طبیعی بود که اکبر ایمانی به زمان نیاز داشت تا خودش را در بازی پیدا کند اما در نیمه دوم عملکردش خیلی بهتر شد.

سرمربی تراکتورسازی با اشاره به ابراز خوشحالی از اینکه تیمش مصدوم نداشت، گفت: از همین الان باید آماده بازی با نساجی بشویم. شنبه اینجا را ترک می‌کنیم برای اینکه به قائمشهر برویم. فوتبال همین است ما بازی را برده‌ایم و الان باید برای بازی بعدی آماده بشویم. خیلی از این خوشحالم که بازیکنانم امروز بازی را کنترل کردند. کار اضافه‌ای انجام ندادند. 

وی در ادامه افزود: عملکرد داوری در امروز خیلی خوب بود مخصوصا داور وسط. یکشنبه همانطور که می‌دانید ما بازی خیلی سختی داریم. روی چمن مصنوعی بازی می‌کنیم نساجی هواداران بسیار زیادی دارد و بازی کردن در آنجا خیلی می‌تواند سخت باشد. جلالی سرمربی جدید نساجی هستند آنها در نیم‌فصل تغییرات زیادی داشتند. از هواداران‌مان که امروز مقابل نفت مسجدسلیمان ما را حمایت کردند تشکر می‌کنیم. همانظور که دیروز گفتم کار سختی انجام داده بودیم و باید تمرینات سخت‌مان را ادامه بدهیم.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه گفت: سوالی که کردید که آیا من باید تیم‌های دیگر را آنالیز کنم، بله. من باید این کار را در مورد تیم‌های رقیب انجام بدهم، بعضی وقت‌ها بازی به ضربات ایستگاهی بستگی دارد. ضربات ایستگاهی خیلی دخیل هستند ما امروز یک متوسط ضربات ایستگاهی داشتیم که توانست به ما خیلی کمک کند. 

وی عنوان کرد: خیلی خوشحالم از اینکه هواداران ما را طوری حمایت کردند که تمام اعضای تیم شجاعت پیدا کردند و این در بازی به کمک ما آمد. امیدوارم تیم‌مان را رفته رفته به جایی برسانیم که روند حرفه‌ای‌مان را افزایش بدهیم. همانطور که می‌دانید نتیجه سه بر صفر نتیجه خیلی خوبی است برای تیم که می‌خواهد قهرمان شود اما این تازه اول کار ماست باید کارهای سختی انجام دهیم در هفته‌های آینده باید تمرینات خیلی سختی انجام بدهیم. ساسان انصاری در بازی بعدی محرومیتش تمام می‌شود و می‌تواند برای ما بازی کند. خیلی خوب بود که ما در این زمین توانستیم بازی را کنترل کنیم و به تیم حریف ضربه بزنیم و در آخر به آنچه می‌خواستیم دست پیدا کردیم.اول از همه این سه امتیاز را تقدیم می‌کنم به هواداران‌مان که ما را تشویق کردند و بعد از آن به رئیس باشگاه. به تیم ماشین‌سازی هم تبریک می‌گویم که توانست به عنوان دیگر تیم تبریز برنده باشد.

تراکتورسازی جورج لیکنز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر