کد خبر: 725210 A

هفته بیست و دوم لیگ آزادگان؛

سرمربی تیم فجرسپاسی در نشست خبری پس از بازی با کارون اروند خرمشهر حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، داود مهابادی پس از کسب پیروزی در بازی خانگی مقابل کارون اروند خرمشهر در کنفرانس خبری به خبرنگاران، گفت: ابتدا این برد را به هوادارن خونگرم شیرازی تقدیم می‌کنم و خداروشکر که یک بازی سخت را برنده شدیم. بازیکنانم در نیمه اول فوتبال خوبی ارائه کردند اما چون تیم حریف با لایه های دفاعی بسته بازی می‌کرد قدری کار سخت شد اما در همان نیمه اول هم دو موقعیت داشتیم که دروازه بان حریف مانع گل زدن تیم ما شد.

وی در ادامه، گفت:در نیمه دوم بازیکنان ما هر آنچه را که در طول هفته تمرین کرده بودیم به اجرا گذاشتند و توانستیم به گل برسیم و چند موقعیت دیگر هم ایجاد کردیم که باید در زدن ضربات آخر دقت بیشتری می‌کردیم.

مهابادی بدر ادامه صحبت‌های خود، اظهار داشت: هر چه به دقایق پایانی بازی نزدیک شدیم متناسب با تاکتیک تیم حریف تعویض کردیم وسعی در کنترل بازی داشتیم، اما باید اذعان کرد بازی مقابل تیم‌های که بازیکنان با کیفیت و پر مهره دارند کمی مشکل می شود و به همین خاطر حدود بیست دقیقه ی پایانی نتوانستیم آن کیفیت دقایق ابتدایی نیمه دوم را داشته باشیم.

وی در خصوص داوری افزود: داوری روز بسیار خوبی داشت و از تیم داوری راضی هستیم.

مهابادی در خصوص تیم حریف افزود: تیم کارون از مربی با دانشی بهره می برد و قطعا جای آنها در رتبه کنونی جدول نیست و مطمئن باشید در هفته های آتی بهتر خواهند شد. دربی شرایط خاص خود را دارد و در طول هفته در کمال آرامش خود را مهیای حضور در دربی می‌کنیم.

داوود مهابادی فجر سپاسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر