کد خبر: 725100 A

برنامه‌ بازی‌های امشب لیگ‌های اروپایی؛

تب فوتبال اروپا دوباره داغ خواهد شد و شاهد جدال جذاب رئال مادرید و بارسلونا خواهیم بود.

به گزارش ایلنا، فوتبال در اروپا امشب تحت تاثیر الکلاسیکو خواهد بود و تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا در مرحله نیمه‌نهایی کوپا دل‌ری به مصاف هم خواهند رفت.

دیدارهای دیگری در سرتاسر اروپا برگزار خواهد شد که در ادامه مشاهده‌ می‌کنید:

جام حذفی آلمان

لایپزیگ - ولفسبورگ   21:00

جدال این دو تیم یکی از دیدارهای حساس مرحه یک‌هشتم نهایی دیافبی پوکال است که به میزبانی لایپزیگ برگزار خواهد شد. پس از حذف دورتموند به دست وردربرمن در سیگنال ایدونا پارک اکنون لایپزیگ با هوشیاری بیشتری پا به این مسابقه خواهد گذاشت تا مانند دورتموند غافلگیر نشود.

شالکه - دوسلدورف   23:15

تیم شالکه در گلزن‌کرشن میزبان دوسلدورف خواهد بود. شالکه که یکی از تیم‌های بالانشین جدول رده‌بندی لیگ آلمان محسوب می‌شود در خانه پذسرای دوسلدورف خواهد بود و به نظر نمی‌رسد کار سختی برای صعود به مرحله یعد را داشته باشد.

هرتابرلین - بایرن مونیخ   23:15

شاگردان نیکوکواچ در تیم بایرن مونیخ که روندی سینوسی را در این فصل از رقابت‌های بوندس‌لیگا داشته‌اند و در آخرین بازی خود مقابل بایرلورکوزن شکست خورده‌اند در این دیدار برای جبران مافات وارد زمین خواهند شد و به نظر می‌رسد تیم هرتابرلین کار سختی برای مقابله با باواریایی‌ها داشته باشد.

کوپا دل‌ری

بارسلونا - رئال مادرید   23:30

جدال سنتی و حساس غول‌های فوتبال آسیا گرمابخش فوتبال اروپا خواهد بود و شاگردان سولاری در نیوکمپ به دنبال اعاده حیثیت در مقابل شاگردان والورده خواهند بود. در آخرین دیداری که بین این دو تیم در نیوکمپ برگزار شد رئال مادرید تحت هدایت لوپتگی با پنج گل مغلوب بارسلونا شد و اکنون به دنبال جبران آن شکست اشت.

لیگ جزیره

اورتون - منچسترسیتی

از هفته بیست و هفتم لیگ برتر تیم‌های اورتون و منچسترسیتی در گودیسون پارک به مصاف هم خواهند رفت. شاگردان پپ گواردیولا در پی این هستند تا اختلاف امتیاز خود با لیورپول را در صدر جدول کم کنند و از طرفی نیز تیم اورتون قصد ندارد در این دیدار خانگی قافیه را به راحتی به رقیب قدرتمند خود ببازد.

جام حذفی فرانسه

ویلفرنش - پاری سن ژرمن   21:00

تیم متمول پاری سن ژرمن پس از شکست دور از انتظار مقابل لیون در لیگ فرانسه این بار در حذفی این کشور مقابل یک تیم گمنام قرار خواهد گرفت و به نظر می‌رسد مقابل این تیم عقده گشایی کند.

بارسلونا رئال مادرید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر