کد خبر: 724955 A

پس از گلزنی در دقیقه 9 بازی؛

هواپیما‌ی امیلیانو سالا، مهاجمی که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به کاردیف پیوسته بود در کانال گورنسی ناپدید شد و این اتفاق تراژیک واکنش‌های بسیاری را همراه داشت.

به گزارش ایلنا، پس احترام باشکوه هواداران نانت به امیلیانو سالا مهاجم سابق خود در بازی برابر سنت اتین هواداران این تیم فرانسوی پس از گلزنی دقیقه 9 کولیبالی در برد 2-0 واکنش احساسی زیبایی را به نمایش گذاشتند و گلزنی در دقیقه 9 را مهر تاییدی بر حضور روح  سالا و مشاهده مسابقه نانت دانستند.

پس از اتفاق ناگواری که برای امیلیانو سالا در سفر به سمت کاردیف به وجود آمد و منجر به ناپدید شدن هواپیما‌ی شخصی این بازیکن از روی رادارها شد به تازگی تکه‌هایی از لاشه‌ی یک هواپیما و بخشی از یک جسد در اعماق آب پیدا شده و به نظر این شواهد مهر تاییدی بر سقوط هواپیما‌ی سالا و مرگ این بازیکن است.

در مسابقه هفته اخیر تیم نانتس در برابر تولوس، گلزنی کولیبالی در دقیقه 9 باعث شد یکی از هواداران نانتس در صفحه شخصی خود در توییتر بنویسد: واضح است، گلزنی در دقیقه 9، کاملا واضح است.

دیگر هوادار نانت در پاسخ با این توییت گفت: او مراقب ماست.

یکی دیگر از هواداران نانت نیز پاسخ داد: این یک نماد بسیار زیباست؛ او همیشه با ماست.

هواپیما‌ی سالا، گرانترین خرید تاریخ باشگاه کاردیف، حدود 2 هفته پیش در کانال گورنسی مفقود شد و جستج ها برای پیدا کردن سالا و یا جسدش هنوز ادامه دارد.

193091f9-bd85-4a92-974a-8a59468f8ad8

نانت کاردیف امیلیانو سالا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر