کد خبر: 724837 A

سیاست‌گذاری‌های کلان باشگاه برعهده هیات مدیره است

کامران منزوی عضو هیات مدیره استقلال تاکید کرد که وظیفه اعضای هیات مدیره بحث درمورد مسایل کلان باشگاه است و آنها دخالتی در کارهای اجرایی ندارند.

به گزارش ایلنا، کامران منزوی عضو هیات مدیره استقلال تاکید کرد که وظیفه اعضای هیات مدیره بحث درمورد مسایل کلان باشگاه است و آنها دخالتی در کارهای اجرایی ندارند. با منزوی در خصوص شرایط تیم پیش از دیدار فردا، آخرین شرایط پاتوسی و همچنین بحث جدایی کی‌روش از فوتبال ایران صحبت کردیم.

شرایط استقلال را پیش از دیدار مقابل پیکان چطور ارزیابی می‌کنید؟

من فنی اظهارنظر نمی‌کنم. کار ما سیاست‌گذاری‌های کلان باشگاه است. کار ما ورود به مسایل اجرایی نیست. ما که در تمرینات حضور نداریم که بدانیم شرایط چطور است. ما فقط نتایج را می‌بینیم. امیدواریم تیم بتواند اولین گام را با صلابت بردارد.

شرایط بازیکنان جدید را چطور ارزیابی می‌کنید؟

در فدراسیون فوتبال جلسه‌ای درخصوص پاتوسی برگزار شد که در این باره بهتر است از آقای فتحی بپرسید چون ایشان به نمایندگی از باشگاه در آن جلسه حضور داشت.

زمانی عضو سابق هیات مدیره در این چند وقت مصاحبه‌های حاشیه‌ای زیادی را انجام داده است. حتی ایشان اعلام کرد که هیات مدیره نقشی در مسایل باشگاه ندارد!

همه کسانی که قبل از ما بودند زحمت کشیدند. ما هنوز به موضوعی برخورد نکردیم که بخواهیم نظری بدهیم که خدایی ناکرده بخواهد وتو شود اما آنطور که به ما اعلام کردند سیاست‌گذاری‌های کلان باشگاه برعهده هیات مدیره است.

تاکنون دو جلسه هیات مدیره را برگزار کرده‌اید مصوبات جلسه چه بود

دو جلسه را برگزار کرده‌ایم که یکی از آنها انتخابات بود و دیگری گزارش آقای فتحی درخصوص عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات. من بازهم تاکید می‌کنم که ما کار اجرایی نخواهیم کرد. ما را هیچ‌کس در تمرین یا اردو نخواهد دید. در مورد بازیکن یا مربی هم اظهارنظری نخواهیم کرد چون کار ما سیاست‌گذاری است.

مشکلات مالی باشگاه به کجا رسید؟

تلاش می‌کنیم تا مشکلات را حل کنیم. در جلسه‌ای که در هیات مدیره داشتیم، متاسفانه یکی از اقوام ذی‌حساب باشگاه بیمار بود و مدارک در اختیار ما قرار نگرفت. اگر هیات مدیره قبلی هم پولی را پیش‌خور کرده، خرج باشگاه کرده‌اند. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تمام مسایل مالی باشگاه را شفاف کنیم. خیال هواداران استقلال راحت باشد. اگر ما هستیم، فقط برای کمک به استقلال آمده‌ایم. نه برای پست و نه مقامی هستیم و فقط به خاطر خدمت حضور داریم.

نظرتان درخصوص جدایی کی‌روش از تیم ملی چیست؟

ما همیشه خوش‌استقبال و بدبدرقه هستیم. کی‌روش زحمات زیادی برای فوتبال ایران کشیده است. هیچ مربی‌ای دوست ندارد شکست بخورد. من یک سوال دارم؛ آیا در فوتبال ما تا به حال حرمت‌شکنی صورت نگرفته؟ همه با هم خوب صحبت می‌کنیم؟ همه به هم احترام می‌گذاریم؟ یعنی هیچ‌کس تاکنون از کس دیگری شکایت نکرده؟ یا اینها همه فقط مربوط به این آقا بوده؟ یک آقایی با یک فرهنگ یک کشور دیگر آمده و می‌بیند این مسایل در فوتبال ایران وجود دارد، او هم وارد گود می‌شود! حالا اینکه او به فوتبال ایران خدمت کرده یا نه را کارشناسان باید بگویند. به نظر شما فدراسیون فوتبال دوست داشته تیم ملی قهرمان جام ملت‌های آسیا نشود؟ ما هیچ‌وقت شرایط را در نظر نمی‌گیریم. کی‌روش از فوتبال ما می‌رود و جای دیگر مشغول به کار می‌شود. او که قطعا بیکار نمی‌ماند. کی‌روش را با سلام و صلوات آوردیم. نفر بعدی را هم همین‌طور می‌آوریم. اولش می‌گوییم چقدر تغییر و تحولات انجام داده و بعد که می‌خواهد برود می‌گوییم مگر او که بود؟! برای مربی ایرانی هم همین‌طور است؛ امثال امیر قلعه‌نویی، علی دایی و افشین قطبی. یادتان هست با قلعه‌نویی در برنامه 90 چه کردیم؟

هیات مدیره استقلال کامران منزوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر