کد خبر: 724824 A

هشتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پاراتکواندو 2019 - ترکیه؛

در پایان روز نخست از هشتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پاراتکواندو، نمایندگان شایسته کشورمان موفق به کسب 3 مدال طلا و نقره شدند؛ فردا و در روز پایانی این رقابت‌‌ها صادقیا‌ن‌پور، جوانبخت، پوررهنما، شعبانی، بخت و جعفرزاده به مصاف رقبای خود می‌روند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هشتمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی جهان 2019 در دو بخش پومسه و کیوروگی با حضور 400 تکواندوکار از 68 کشور از امروز (سه شنبه - 16 بهمن‌ماه) به میزبانی شهر "آنتالیا" ترکیه آغاز شده و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

امروز (سه شنبه - 16 بهمن ماه) رقابت‌های پومسه و مبارزات گروه زنان در اوزان 49- و 58- کیلوگرم و پیکارهای گروه مردان در وزن 75+ کیلوگرم برگزار خواهد شد که از ایران مهتاب نبوی، احمد نریمانی، مهدی بهرامی‌آذر، حامد حق‌شناس و اصغر عزیزی به مصاف رقبایشان رفتند.

در پایان رقابت‌های روز نخست مهتاب نبوی قهرمان جهان شد و احمد نریمانی و مهدی بهرامی آذر عنوان نایب قهرمانی را کسب کردند.

حامد حق‌شناس و اصغر عزیزی نیز از کسب مدال بازماندند.

فردا (چهار‌شنبه – 17 بهمن‌ماه) و در روز پایانی مسابقات گروه زنان در وزن 58+ کیلوگرم و پیکارهای گروه مردان در اوزان 61- و 75- کیلوگرم پیگیری می‌شود که از کشورمان 6 هوگوپوش حضور دارد.

سعید صادقیان‌پور، سجاد جوانبخت، مهدی پوررهنما، محمدرضا شعبانی، علیرضا بخت و محمود جعفرزاده پاراتکواندوکاران ایرانی در روز پایانی هستند.

هدایت این تیم برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و مهدی احمدی به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ امتیاز رقابت های جهانی پاراتکواندو 10 G است و به نفر اول 100 امتیاز، نفر دوم 60 امتیاز و نفرات سوم 36 امتیاز در راستای کسب سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو تعلق می‌گیرد.

فدراسیون تکواندو پاراتکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر