کد خبر: 724690 A

مربی سپاهان عقیده دارد اشتباهات داوری در نتیجه بازی با صنعت نفت موثر بوده است.

به گزارش ایلنا، میگوئل تکسیرا در نشست خبری بعد از تساوی بدون گل این تیم مقابل نفت آبادان، گفت: همانطور که می‌دانستیم بازی سختی در پیش داشتیم. بازی را خوب شروع کردیم. یکی دو موقعیت خوب ایجاد کردیم. سعی کردیم بازی را از چپ به راست و راست به چپ بچرخانیم. فکر می‌کنم داخل محوطه جریمه پنالتی اتفاق افتاد. در نیمه دوم نفت آبادان خوب شروع کرد. آفتاب هم گلر ما را اذیت می‌کرد. 10-15 دقیقه تلاش کردیم و سپس بازی را برگردانیم. حریف را از جلو پرس می‌کردیم.

وی افزود: ضربات ایستگاهی خطرناکی زدیم. در یک صحنه دیگر باز هم فکر می‌کنم پنالتی رخ داد. در یکی دو صحنه هم نفت خطرساز ظاهر شد. در آخرین موقعیت بازی هم فکر کنم داور به اشتباه پرچم زد. البته کمک داور بسیار خوبی است چون از همکاران علیرضا فغانی است. به جز چند اشتباه کوچک ما بقی بازی خوب بود. سعی می‌کنیم در بازی بعدی این نتیجه را جبران کنیم.

سرمربی سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا اعتقادی به استفاده از محسن مسلمان ندارند، گفت: با بیش از 20 بازیکن دادیم و نسبت به همه اعتقاد داریم. نفرات را در هر بازی بر اساس توانایی‌ آنها انتخاب می‌کنیم. در هر بازی بر اساس شرایطی که هست به میدان می رویم

 

صنعت نفت آبادان سپاهان اصفهان میگوئل تکسیرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر