کد خبر: 724679 A

مدافع شمالی پرسپولیس نسبت به صحبت‌های سرمربی سابق تراکتورسازی واکنش نشان داد و از او خواست از تفرقه‌پراکنی و صحبت‌های کذب خودداری کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد تقوی، سرمربی سابق تراکتورسازی در صحبت‌های عجیب به پرسپولیس تاخت و عملکرد این تیم را در لیگ قهرمانان آسیا مورد هدف قرار داد و از تبعیضی یاد کرد که باعث فینالیست شدن آنها شده است. موضوعی که با واکنش شایان مصلح همراه شد. مدافع چپ پرسپولیس در ابتدای صحبت‌هایش درباره دیدار با سپیدرود و صحنه مشکوکی که گفته می‌شود روی بازیکن حریف مرتکب پنالتی شده است گفت: در مورد صحنه‌ای که گفته می‌شد روی نزهتی پنالتی کردم و با اعتراض آنها همراه شد که مطمئنم پنالتی نبود. اما شب گذشته در برنامه نود یک صحنه دیگر هم نشان دادند که اصلا در یادم نبود. اینکه شنانی را در سمت راست زدم و گفته شد پنالتی بود اول باید بگویم نمی دانم آن را چطور پیدا کردند و بعدش به نظرم آن صحنه هم پنالتی نبود.

وی درباره تقویت تیم در ادامه مسابقات گفت: خدا را شکر بازیکنان خوبی اضافه شدند و تیم قوی تر شده است که می‌توانند در پست‌های مختلف به تیم کمک کنند. نیمکت قوی شده و هر کس ضعف از خودش نشان دهد و کمی تنبلی کند نمی تواند فیکس بازی کند و رقابت سخت شده است.

مصلح درباره توقف سپاهان و شانس صعود به صدر جدول گفت: به امید خدا اگر بتوانیم پدیده را ببریم صدر جدول می آییم. فصل گذشته روند صدرنشینی ما از بازی با پارس جم شروع شد و امیدوار اینبار از پدیده شروع کنیم.

مدافع چپ پرسپولیس درباره صحبت‌های محمد تقوی علیه این باشگاه نیز گفت: آقای تقوی در فضای مجازی یا برخی شبکه ها صحبت کردند که پرسپولیس آرزوی باخت تیم ملی دارند که واقعا این ادبیات و صحبت‌ها از سوی ایشان عجیب است. ما به عنوان بازیکن پرسپولیس آن را قویا تکذیب می‌کنیم. ما برای تیم ملی جان می‌دهیم و همگی ما آرزوی حضور در تیم ملی را داریم و مطمئنا از موفقیت آن کاملا خوشحال می‌شویم. اینکه می‌گویند مدرسه تعطیل کردند تا پرسپولیس فینال آسیا حاضر شود و این باعث شده تیم ملی نتیجه نگیرد! نمی دانم این مسائل چه ربطی به یکدیگر دارد. خدایی هر کس بیاید و ربط این مسائل را با یکدیگر پیدا کند شایسته تقدیر است.10 سال است که تیمی از ایران به فینال آسیا نرفته و من خودم هم گفته بودم اگر امکانش است شرایط برای تماشای بازی فینال برای آنها مهیا شود تا به شور و اشتیاق هواداران و مردم احترام گذاشته شود. البته تعطیل نشد و برخی امکانات باعث شد تا بازی را تماشا کنند. من الان نمی‌دانم که این اتفاق چه ربطی به تیم ملی دارد؟ همه ما دوست داشتیم تیم ملی قهرمان شود و پرچم کشورمان در فینال بالا برود.

وی ادامه داد: حالا این آقا اگر مشکلی با تیمی در فضای فوتبال دارند نمی‌دانم چرا این بهانه عجیب را آورده‌اند. ایشان که از تراکتور بیرون آمده چرا باید این مسائل را بهم ببافد؟ مربی پرسپولیس هم نیستند که بخواهند درباره این تیم حرف بزنند و فکر کنم کاملا حرفه‌ای باشد که اگر بخواهند درباره تیم‌های دیگر حرف بزنند احترام را در دستور کار خود قرار بدهند.

شایان مصلح با انتقاد نسبت به حواشی شکل گرفته گفت: ما با تلاش بزرگی که از خودمان به جا گذاشتیم به موفقیت رسیدیم. مگر می‌شود تیمی در فینال آسیا با داوری حضور یابد؟ وزارت ورزش چه کار می‌تواند برای موفقیت برابر تیم‌های قدرتمند آسیا داشته باشد؟ ما از زحمات تمام کسانی که از ما حمایت کردند تشکر می‌کنیم اما اینکه عملکرد فنی بازیکنان و کادرفنی و حمایت هواداران را به مسائل بیرون ربط بدهند خیلی بهانه عجیب و نمی‌دانم چه کلمه‌ای برای آن به کار ببرم! داوری یک بازی، دو صحنه، مگر می‌شود در 50 بازی با ما در آسیا و در لیگ برتر باشد؟ چندین بار سود برده‌ایم و چندین بار هم ضرر کردیم. اما اینکه موفقیت ما را به داوری و فدراسیون و وزارت ورزش ربط بدهند عجیب است. فقط الان می‌خواهند با این حرفهای بی اساس داورها را تحت فشار قرار دهند تا علیه ما باشند.

وی در پایان حرف‌هایش گفت: دوستان بهتر است به لیست دیگر تیم‌ها توجه کنند. ما دو نقل و انتقالات محروم بودیم و 5 ستاره از دست دادیم و در سومین نقل و انتقالات هفت بازیکن گرفتیم اما تیم‌های دیگر در این مدت 10 بازیکن فسخ کردند و 20 بازیکن جذب کردند و بعد وزارت ورزش به فکر پرسپولیس است! دوستان لطفا اندکی پیش وجدان‌تان خلوت کنید و این کل کل‌ها را به شکل واقعیت نخواهید به خورد ملت بدهید.

 

گفتگو از: حمید ابراهیمی

پرسپولیس شایان مصلح محمد تقوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر