کد خبر: 724641 A

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی می‌گوید اگر شرایط فعلی تیم برطرف نشود در نهایت رتبه و جایگاهی که آنها کسب کرده‌اند از دست می‌رود.

میثم نقی زاده در گفت و گو با ایلنا درباره اعتصاب امروز بازیکنان تیم فوتبال پارس جنوبی جم اظهار داشت: در حال حاضر 16 هفته از مسابقات لیگ برتر می‌گذرد و ما با کمترین و محدودترین امکانات مالی تیم را تا به اینجا بالا آوردیم.

او ادامه داد: با وجود اینکه کسی تصور نمی‌کرد با تمام مشکلات و بازیکنانی که از ما جدا شدند تا الان رتبه ششم جدول را در اختیار داریم و با همت بازیکنان و درایت کادرفنی تا الان با این شرایط پیش رفتیم.

بازیکن باتجربه پارس جنوبی افزود: با این حال دیگر از اینجا به بعد کار ما خیلی سخت است، بی پولی واقعا آزاردهنده است و امروز عجیب‌ترین اتفاق این بود که فهمیدیم باشگاه برای رزرو پرواز و سفر به تهران پول ندارد و این برای یک تیم لیگ برتری واقعا عجیب است.

نقی زاده درباره حمایت از پارس جنوبی گفت: ما دیگر نمی‌دانیم به چه زبانی بگوییم، امیدواریم مسئولان استانی از تیم حمایت کنند و اگر قصد دارند در لیگ برتر تیمداری کنند به داد ما برسند و اگر غیر از این است به صراحت اعلام کنند که ما تکلیف‌مان را بدانیم.

او درباره استعفای مهدی تارتار اظهار داشت:‌ ایشان به همین دلیل و شرایط سخت مجبور شد از بازیکنان خداحافظی کند و برود تا زمانی که شرایط مهیا نشود قرار نیست در تمرینات شرکت کنند. امیدوارم مسئولان هر چه زودتر به داد ما برسند، واقعا حیف است که پارس جنوبی چنین شرایطی داشته باشد.

مهدی تارتار میثم نقی زاده پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر