کد خبر: 724383 A

به مناسبت دومین تقابل دایی و کریمی

"علی" های اسطوره‌ای فوتبال ایران بار دیگر روبروی یکدیگر قرار خواهند گرفت و برای سه امتیاز حساس این جدال با امیدواری 90 دقیقه را دنبال خواهند کرد.

به گزارش ایلنا، سپیدرود و سایپا در حالی از هفته شانزدهم لیگ برتر امروز در رشت به مصاف هم می‌روند که نیمکت‌های‌شان در اختیار دو رقیب دیرینه است.

علی دایی و علی کریمی دو بازیکن پرافتخار فوتبال که سابقه همبازی شدن در تیم ملی ایران را دارند بار دیگر امروز به عنوان رهبر تیم‌هایشان برابر هم قرار می‌گیرند این دومین رویارویی آنها با این عنوان روبروی یکدیگر است.

4 اسفند 1396 ، حدودا یکسال پیش جادوگر با چهره‌ای جدید برای اولین بار در مقابل شهریار قرار می‌گرفت. دایی اما با ده سال سابقه مربیگیری خود را به رشت رسانده بود. بازی ویژه‌ای که اصحاب رسانه و فوتبال دوستان مدت‌ها انتطارش را می‌کشیدند انتظار برای یک درگیری دیگر یا شاید باز هم آشتی‌هایی که از صمیم قلب و همیشگی نبود عکاسان و خبرنگارانی که آماده‌تر همیشه برای شروع بازی لحظه شماری می‌کردند تا واکنش دایی و کریمی در دیدار با یکدیگر را ثبت کنند.

قبل شروع بازی و حضور دو مربی در کنار زمین علی کریمی حق میزبانی را به جا آورد و پیش قدم شد و برای خوش و بش به سمت علی دایی رفت و هر دو به با خوش رویی در آغوش هم جا گرفتند و صدایشان در هجمه شاترهای دوربین‌ها غرق شد.

بازی شروع شد و سپیدرود علیرغم نمایش خوبی که داشت بازی را با نتیجه دو بر صفر به مهمان واگذار کرد.

با پایان یافتن بازی این بار سرمربی تیم پیروز بود که به سمت نیمکت حریف رفت تا به رسم همیشگی با سرمربی حریف دیدار کند.

شهریار در کنفرانس خبری بعد از بازی در سوال خبرنگاری که درمورد رابطه او و کریمی اعلام کرد: با با هم قهر نبودیم که بخواهیم آشتی کنیم ما قبلا با هم همبازی بودیم حالا من در یک تیم هست و کریمی در یک تیم دیگر و برای او آرزوی موفقیت میکنم.

حالا بعد از یکسال سردار جنگل بار دیگر امروز در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر بار دیگر میزبانی این دیدار را برعهده دارد و باید دید که این دیدار هم همچون بازی قبل ختم به خیر می‌شود یا طوفانی تازه در راه رشت است؟

علی دایی علی کریمی سایپا تهران سپید رود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر