کد خبر: 724136 A

هفته 16 لیگ برتر فوتبال ایران؛

کریم بوستانی سرمربی استقلال خوزستان معتقد است با وجود موقعیت های گل بیشتر تیمش، آنها بازنده مسابقه ماشین سازی شدند.

به گزارش ایلنا، کریم بوستانی بعد از شکست یک برصفر تیمش مقابل ماشین سازی در نشست خبری، گفت: بازی امروز را همه دیدند. در نیمه اول عالی بازی کردیم. می‌توانستیم 3-4 گل بزنیم اما بی دقت بودیم. در نیمه دوم با تغییراتی که دادیم فکر کردیم شرایط بهتر شود اما اینطور نبود. ماشین سازی روی ضد  حملات برنامه داشت اما با وجود اینکه بهتر بودیم بازنده شدیم. این سه امتیاز برایمان مهم بود. فکر می‌کردیم با پیروزی در این بازی می‌توانیم به جدول باز گردیم. در نیمه اول می‌توانستیم 3 بر صفر یا 4 بر صفر برنده شویم ولی روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم.

بوستانی در ادامه گفت: نیمه اول دست ما بود آنها روی یک موقعیت به گل رسیدند ما ۴-۵ موقعیت داشتیم و داور یک پنالتی هم برای ما نگرفت اگر یک گل می‌زدیم می‌توانستیم گل‌های بعدی را هم بزنیم در نیمه دوم  تیم حریف روی ضد حملات معدودی که داشت به دروازه ما نزدیک می‌شد اما نمی‌توانست خطری جدی ایجاد کند. ما روی سه امتیاز این بازی حساب کرده بودیم اما روی یک اشتباه گل خوردیم.

سرمربی استقلال خوزستان در خصوص مبعلی و دلفی گفت: مبعلی شرایطش فرق می‌کرد او مصدوم بود نمی‌توانست بازی کند طبق توافقی که بین دو باشگاه انجام شد به فولاد رفت تا در آنجا مربیگری کند. دلفی قراردادش سه ماه دیگر تمام می‌شود و طبق توافق با باشگاه به بلژیک رفت تا آنجا پیشرفت کند قرار است پولی از این انتقال عاید باشگاه شود که با بخشی از آن می‌توانیم طلب بازیکن برزیلی را بدهیم و ۶ امتیاز را برگردانیم.

وی در پایان گفت: ما در نیمه دوم خوب نبودیم تغییراتی در تیم دادیم اما نتوانستیم نتیجه بگیریم بازیکنان ماشین‌سازی تجمع خوبی در دفاع داشتند. به همین خاطر فرصت پیدا نکردیم آنها در ضدحملات خوب کار می‌کردند. در نیمه اول باز بازی کردند و ما موقعیت‌هایی به دست آوردیم اما در نیمه دوم بازی بسته‌ای ارائه کردند و ما با اینکه سیستم را به ۴-۴-۲ تغییر دادیم اما نتوانستیم فرصتی به دست بیاوریم.

لیگ برتر فوتبال ایران استقلال خوزستان کریم بوستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر