کد خبر: 723985 A

درباره مهاجم خارجی به جمع بندی نرسیدیم

سرمربی سپیدرود رشت اظهار داشت: با توجه به اینکه آوراژ گل ما پایین است به حمایت همه هوادارانمان نیاز داریم این سه امتیاز بازی فردا خیلی می‌تواند در ادامه راه به سپیدرود کمک کند.

به گزارش ایلنا، علیرضا امامی فر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: تمام هم و غم ما این است که جایگاه سپییدرود را تغییر دهیم. ما بازی با پرسپولیس را کاملا فراموش کردیم و مقابل تیمی بازی می‌کنیم که با قدرت و البته با شخصیت است.

او ادامه داد:‌ ما از شرایط سایپا باخبر هستیم و بازی این تیم با داماش در جام حذفی را ملاک قرار نخواهیم داد. مطمئنا به فکر کسب 3 امتیاز بازی فردا هستیم و امیدوارم به پیروزی برسیم. با توجه به اینکه آوراژ گل ما پایین است به حمایت همه هوادارانمان نیاز داریم این سه امتیاز بازی فردا خیلی می‌تواند در ادامه راه به سپیدرود کمک کند.

وی در پاسخ به این سوال که محروم و یا مصدومان سپیدرود چه کسانی هستند گفت:‌ مصدوم نداریم ولی بازیکنانی داریم که به تازگی خوب شده اند و شاید نتوانند به ما کمک کنند. صادقیان در لیست 18 نفره بازی فردا خواهد بود ولی بازی کردن وی بستگی به نظر کریمی دارد.

امامی فر در ادامه نشست خبری در خصوص اینکه آیا بازیکن خارجی مد نظر آنها که سابقه بازی در لاس پالماس را دارد به این تیم اضافه می‌شود یا خیر گفت: ما هنوز در مورد این بازیکن جمع بندی نکرده ایم. با توجه به رزومه این بازیکن و البته قیمت ارز باید پیرامون خرید این بازیکن جمع بندی کنیم.

سرمربی سپیدرود درباره اینکه داماش که در لیگ پایین تر بوده سایپا را شکست داده و انتظار می‌رود سپیدرود هم این تیم را شکست دهد پاسخ داد: هر بازی شرایط خودش را دارد، آن مسابقه حذفی بود و می‌توانست 120 دقیقه ای باشد، این بازی در لیگ برگزار می‌شود ولی همانطور که گفتم هدف ما گرفتن 3 امتیاز بازی فردا خواهد بود.

سپیدرود رشت علیرضا امامی فر هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر