کد خبر: 723784 A

آغاز اردوی تیم ملی کاراته بانوان از 21 بهمن ماه؛

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان گفت: کاراته وان‌ها سکوهای پرتاب المپیک 2020 هستند و ما هم تلاش می‌کنیم با حضور در لیگ‌های جهانی و جمع کردن امتیازات لازم حداکثر استفاده را از این سکوهای پرتاب ببریم.

به گزارش ایلنا، ستاره موسوی ضمن بیان مطلب فوق به سایت فدراسیون کاراته گفت: در مسابقات کاراته وان فرانسه که اولین مرحله لیگ جهانی در سال 2019 بود از 5 بازیکن 3 نفر امتیازات خوبی کسب کردند اما نتوانستیم کاراته کایی را روی سکو داشته باشیم. 

وی بااشاره به اینکه کم کم باید به اوج آمادگی برسیم، افزود: تازه اول راه هستیم و برای کسب سهمیه المپیک راه زیادی داریم که در ادامه مسیرمان مشخص می‌شود. 

موسوی گفت: رقابتهای قهرمانی جهان فرانسه که به صورت ادغام وزنی و به شیوه المپیکی برگزار می‌شود سهمیه مستقیم المپیک را دارند، مسابقات آسیایی ویتنام نیز اهمیت بسیار بالایی دارد و کاراته کاها با کسب مجموع امتیازات می‌توانند مسیر رسیدن به المپیک 2020 را آسان‌تر کنند. 

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان در مورد زمان برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم ملی گفت: اردوی آماده‌سازی تیم ملی از صبح روز یکشنبه 21 بهمن ماه در آکادمی ملی المپیک آغاز می‌شود و تا زمان اعزام (چهارشنبه 24 بهمن ماه) به لیگ جهانی امارات کاراته کاها در اردو خواهند ماند. 

وی در مورد دعوت کاراته کاها به اردوی تیم ملی اعزامی به امارات گفت: کسانی به این مرحله اردو دعوت می‌شوند که رنکینگ‌های قابل قبول و نزدیک به قهرمانان کشورهای دیگر داشته باشند.

فدراسیون تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر