کد خبر: 723657 A

جودوکار 25 ساله کشورمان راهی آذربایجان شد و از این پس برای تیم ملی این کشور مبارزه می‌کند.

به گزارش ایلنا، در پی مهاجرت جودوکاران ایرانی به آذربایجان و گرفتن تابعیت این کشور در چند سال اخیر، آرش آقایی هم به جمع آنها اضافه شد.

این جودوکار تبریزی تیم ملی کشورمان پس از صحبت‌هایی که در مورد اختلاف با سرمربی و مدیرتیم‌های ملی جودو مطرح شده بود سرانجام راهی کشور آذربایجان شد و پس از توافق با مسئولان فدراسیون این کشور به تیم ملی جودو آذربایجان پیوست.

وی در صحبت‌های اخیر خود مدعی شده که  منصوری سرمربی تیم ملی و رودکی مدیر تیم‌های ملی مانع فعالیت او در تیم ملی شدند و او ناچار شد سرانجام چنین تصمیمی را بگیرد.

آقایی مدال برنز مسابقات جوانان قهرمانی آسیا و مدال قهرمانی کارگران جهان را در کارنامه دارد و به زودی در کاپ  اروپا با لباس کشور آذربایجان به روی تاتامی خواهد رفت! وی در وزن 81- کیلوگرم برای تیم ملی آذربایجان مبارزه می‌کند.

جودوکار تبریزی تیم ملی کشورمان پس از اختلاف با سرمربی و مدیرتیم‌های ملی جودو کشورمان، سرانجام راهی کشور آذربایجان شد و پس از توافق با مسئولان فدراسیون این کشور به تیم ملی جودو آذربایجان پیوست.

این جودوکار ۲۵ ساله کشورمان در صحبت‌های اخیر خود مدعی شده که  منصوری سرمربی تیم ملی و رودکی مدیر تیم‌های ملی مانع فعالیت او در تیم ملی شدند و او ناچار شد سرانجام چنین تصمیمی را بگیرد.

آقایی مدال برنز مسابقات جوانان قهرمانی آسیا و مدال قهرمانی کارگران جهان را در کارنامه دارد و به زودی در کاپ  اروپا با لباس کشور آذربایجان به روی تاتامی خواهد رفت! وی در وزن ۸۱- کیلوگرم برای تیم ملی آذربایجان مبارزه می کند.

تیم ملی جودو ایران آرش آقایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر