کد خبر: 723653 A

سرمربی تیم پارس جنوبی جم می‌گوید که بازی سختی برابر یکی از پرافتخارترین تیم‌های ایران یعنی فولاد خوزستان دارند.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار پارس جنوبی مقابل فولاد خوزستان شرکت کرد و گفت: خوشحالم پس از مدتی طولانی در کنفرانس شرکت کرده‌ام و در شهر جم حضور داریم. فردا با تیمی بازی داریم که پرافتخار است، کادر فنی مجربی دارد و از ساختاری قوی بهره می‌برد. این تیم سابقه قهرمانی و حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دارد. بازی سنگینی با این تیم خواهیم داشت.

وی در ادامه گفت: بارندگی کمی در کیفیت زمین ورزشگاه تختی جم تأثیر گذاشته است، اما امیدوارم فردا مشکلی پیش نیاید. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام داده و به سه امتیاز بازی دست پیدا کنیم، سه امتیازی که شدیداً به آن نیاز داریم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان مدنظرش را جذب کرده است یا نه، گفت: در نیم‌فصل نمی‌توانید دست روی هر بازیکنی بگذارید و کسی را که مدنظر دارید، به دست بیاورید. بازیکنانی را گرفتیم که آینده‌دار هستند و در تمرینات ما را به آینده تیم و خودشان امیدوار کردند. بازیکنانی را برای نیم‌فصل دوم جذب کرده‌ایم که شاید اسم نداشته باشند، اما کیفیت خوبی دارند

تارتار در رابطه با جدایی فرشید پاداش از تیمش گفت: این بازیکن چهار پنج روز پیش درخواست جدایی کرده بود و دوست داشت به جایی برود که بیشتر بازی کند. پاداش جزو بازیکن بااخلاق ما بود و باید از او تشکر کنم. من بعد از جمع‌بندی با کادر فنی به او اجازه دادم که برود.

 

ایران بازی پارس جنوبی فولاد خوزستان لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر