کد خبر: 723556 A

رزاق پور: اردوهای تدارکاتی اعتماد بنفس بچه‎‌ها را بالا برده

هافبک تیم ملی فوتبال امید معتقد است اردوها و بازی های تدارکاتی تیم ملی امید موجب بالا رفتن اعتماد بنفس و خودباری اعضای تیم شده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ابوالفضل رزاق پور هافبک باشگاه پیکان و تیم ملی امید در خصوص اردوهای این تیم گفت:خوشبختانه برنامه های آماده سازی تیم ما بعد از جاکارتا متوقف نشد و به شکل پیاپی بچه ها کنار هم در اردوهای مختلف حاضر شدند و بازی های خوبی را انجام دادیم. این بهترین حمایت و برنامه ریزی ممکن بود که اعتماد بنفس و خودباوری خوبی به تیم داده و همینطور باعث هماهنگی و همدلی اعضای تیم شده است.

رزاق پور اضافه کرد:من خیلی در جریان وضعیت تیم امید در سال های گذشته نیستم اما می دانم که شرایط این دوره واقعا مثبت بوده و این تیم هیچ وقت رها نشده است. بچه ها به هم عادت کرده اند و به همین دلیل رفاقت خوبی در اردو وجود دارد. همین همدلی و رفاقت بازیکنان و اعضای کادر فنی مسئله خیلی مهمی است که می تواند کمک کند تا این تیم المپیکی شود.

بازیکن باشگاه پیکان همینطور به برنامه های آتی تیم امید اشاره کرد و گفت: به هر حال شرایط سختی ایجاد می شود. باشگاهها بازی های حساس و فشرده ای دارند و طبیعتا روی همه بازیکنان خودشان حساب می کنند ، در سمت دیگر تیم امید هم برای مردم خیلی مهم است. امیدواریم برنامه ها به شکلی باشد که هم باشگاهها متضرر نشوند و هم بتوانیم باز هم اردوها و بازی های مناسبی قبل از مسابقات مقدماتی داشته باشیم. فراموش نکنیم که بازی های حساسی در پیش خواهیم داشت و به حمایت همه فوتبال دوستان در این 3 مسابقه که در تهران برگزار می شود نیاز داریم تا به مرحله نهایی دور مقدماتی صعود کنیم و بعد از آن به دنبال حضور در المپیک باشیم.

المپیک تیم امید ایران ابوالفضل رزاقپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر