کد خبر: 723531 A

رئال از شرایط بحرانی دوران لوپتگی حضور سولاری خارج شده است و اکنون دوباره به نوعی شخصیت پیدا کرده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از مارکا، درست است که فاصله رئال مادرید با رقیب دیرینه در صدر جدول زیاد شده است و بارسلونا با یک بازی بیشتر، 11 امتیاز اختلاف با آنها ایجاد کرده است، اما با توجه به عملکرد خوب سپید پوشان مادریدی در هفته های اخیر، امروز می توانند با غلبه بر تیم سرسخت آلاوز هم تنور مسابقات را گرم تر نگه دارند، و هم از لحاظ ذهنی برای دیدار دربی مادرید و دیدار رفت الکلاسیکوی جام حذفی آماده شوند. 

رئال مادرید طی 24 روز که از تاریخ 3 فوریه شروع می شود محکوم به انجام 7 بازی خواهند بود که استارتش از مسابقه خانگی برابر آلاوز می خورد. بعد از بازی مقابل آلاوز، کهکشانی ها سه بازی انجام می دهند که خارج از خانه است.

ابتدا در تاریخ 6 فوریه، شاهد ال کلاسیکو در نیوکمپ هستیم؛ سه روز بعد در مادرید و ورزشگاه واندا متروپولیتانو در لیگ به مصاف اتلتیکو مادرید می روند و دربی مادرید را برگزار می کنند. بازی های سخت رئال مادرید به اینجا ختم نمی شود و کهکشانی ها در تاریخ 13 فوریه باید در هلند مقابل آزاکس قرار گیرند. در حقیقت لوس بلانکوس در طی یک هفته سه بازی سرنوشت ساز را برگزار می کند که باخت در هر یک از این بازی ها می تواند، امید بازیکنان و هواداران را ناامید کند.

بعد از این سه بازی، کهکشانی ها باید به مصاف ژیرونا (در خانه)، لوانته (مهمان) و سرانجام دیدار برگشت مقابل بارسلونا در نیمه نهایی جام حذفی بروند.نکته قابل توجه این است که سه روز بعد، دوباره شاهد ال کلاسیکو اما این بار در لالیگا هستیم. 

زوج وینیسیوس برزیلی و کریم بنزما این هفته ها در خط حمله رئال جواب داده است. بنزما در آماده ترین فرم خود به سر می برد و دوباره تبدیل به یک گلزن کار کشته شده است. از آن طرف وینیسیوس جوان که آقای پاس گل تیم سولاری تا به اینجای کار است، این روز ها شناخت خوبی از بنزما پیدا کرده است و توانسته اند دروازه هر حریفی را باز کنند.

البته با توجه به چند کارته بودن تعدادی از بازیکنان اصلی رئال همچون راموس و ناچو، و خستگی بیش از حدی که گریبان آنها را خواهد گرفت، احتمال دارد که سولاری در بازی امروز به برخی از بازیکنان کلیدی تیمش استراحت دهد تا آنها را برای دربی مادرید، در دسترس داشته باشد. 

 

 

رئال مادرید لالیگا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر