کد خبر: 723430 A

برگزاری تولد کاپیتان در استودیو پرسپولیس

با حضور تمام بازیکنان پرسپولیس در تمرین امروز سرخپوشان آماده جدال با پدیده شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تمرین پرسپولیس بعد از یک روز مرخصی در شرایطی امروز پیگیری شد که تمامی بازیکنان با حضور در آن جوی شاد و صمیمی را شکل داده بودند.

با پایان محرومیت دو مرحله‌ای از نقل و انتقالات، جذب هفت بازیکن در دستور کار این تیم قرار گرفت و با عقد قرارداد با بازیکنانی مثل سروش رفیعی، مهدی شیری، مهدی شریفی، مهدی ترابی، ولادیمیر بودیمیر، سعید کریمی و محمد نادری تیم خود را تقویت کردند.

*ترابی به عنوان خرید جالب توجه این تیم مورد استقبال ویژه بازیکنان و کادرفنی و همچنین هواداران قرار گرفت.

*پیش از شروع تمرین نیز با توجه به تولد سیدجلال حسینی کاپیتان سرخ‌ها در محل استودیوی اختصاصی این باشگاه برگزار شد و کادرفنی و بازیکنان تولد وی را تبریک گفتند.

*حسین ماهینی به دلیل حضور در جلسه هم‌اندیشی فوتبالیست‌ها و داوران در تمرین حضور نداشتند.

*بازیکنان ابتدا با حضور در سال وزنه، کارهای بدنی را زیر نظر مربی بدنساز پشت سر گذاشتند و بعد از نیم ساعت پا به چمن گذاشتند تا تمرینات تاکتیکی را انجام دهند.

*ماریو بودیمیر، مهاجم کروات پرسپولیس که به دلیل بیماری در تمرین روز جمعه غایب بود، در تمرین امروز حضور یافت و البته بعد از یک ساعت راهی رختکن شد. این بازیکن دچار سرماخوردگی شده اما بعید است مشکلی برای جدال با پدیده داشته باشد.

*محسن ربیع خواه، دیگر بازیکن مصدوم پرسپولیس نیز در تمرین امروز حضور یافت تا تحت نظر کادرپزشکی خود را مهیای حضور احتمالی در جدال با پدیده کنند.

*بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس نیز بعد از یکهفته غیبت و مشکلاتی که در راه بازگشت به ایران داشت، امروز در تمرین تیم حاضر بود.

*بیرانوند که شایعاتی در مورد جدایی اش در نیم فصل وجود داشت، با اعلام ادامه همکاری با سرخپوشان با آمادگی بالایی در تمرین امروز حضور داشت و بارها با واکنش خود، هواداران را به وجد آورد.

*بازیکنان بعد از آیتم ارسال از کناره‌ها و ضربات ایستگاهی و ضربه به دروازه، فوتبال درون تیمی را در دو گروه و در دو سوم زمین برگزار کردند که کریم باقری نیز به همراه آنها حضور داشت.

پرسپولیس برانکو سید جلال حسینی تمرین پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر