کد خبر: 723292 A

به منظور برگزاری دو دیدار دوستانه با صربستان؛

سرمربی تیم ملی فوتسال بزرگسالان معتقد است برگزاری دیدارهای دوستانه به کسب تجربه بازیکنان و میدان دادن به ملی پوشان جوان کمک بسزایی می کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: دو جلسه تمرین و دو جلسه کلاس آنالیز را در اردوی آخر پشت سر گذاشته و بازی صربستان با لهستان را آنالیز کردیم. خوشبختانه ملی پوشان در شرایط خوبی دارند و با اضافه شدن لژیونرها به تیم، با تیم کامل به صربستان اعزام می شویم.

وی در ادامه بیان کرد: در دیدارهای دوستانه ملاکمان اصلا نتیجه گرایی نبوده و بیشترین هدفمان کسب تجربه، میدان دادن به بازیکنان جوان و اینکه کادر فنی اریابی کاملی از بازیکنان داشته باشد است.

ناظم الشریعه ادامه داد: برگزاری تمرینات مستمر و اردوهای تدارکاتی با حمایتهای کمیته فوتسال و فدراسیون فوتبال باعث می شود تا تیم ملی مناسبی را آماده رقابتهای مختلف کنیم. سال 98، سال بسیار پرکار و شلوغی برای فوتسال خواهد بود از همین رو با برگزاری اردوهای مختلف و برنامه ریزی هایی که صورت گرفته قصد داریم تا تیم کاملی را به رقابتهای جام ملتهای فوتسال آسیا اعزام کنیم.

تیم ملی فوتسال محمد ناظم الشریعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر