کد خبر: 723226 A

آنتونیو کونته از اظهارنظر درباره شایعه پیوستن‌اش به اینتر خودداری کرد.

به گزارش ایلنا، گفته می‌شود کونته مذاکراتی را با همکار قدیمی‌اش در یوونتوس جوزپه ماروتا که اکنون مدیر اجرایی اینتر شده، آغاز کرده است و در پایان فصل جانشین اسپالتی خواهد شد.

او بعد از اخراج از چلسی اکنون بیکار است و طبق ادعای شبکه BeIn Sports این مرد 49 ساله پنجشنبه در میلان رؤیت شده است. او در میلان در پاسخ به شایعه رفتنش به اینتر گفت: «نظری ندارم». کونته که سابقه هدایت تیم ملی ایتالیا را هم در کارنامه دارد، چهارشنبه هفته پیش در برگامو در حال تماشای بازی یوونتوس- آتالانتا در جام حذفی ایتالیا دیده شد.

شایعه مربیگری کونته در اینتر در حالی منتشر شده که چند ماه پیش از این مرد ایتالیایی به‌عنوان گزینه جانشین خولن لوپتگی سرمربی اخراجی رئال مادرید یاد می‌شد. 

او در این باره به نشریه گاتزتا دلواسپورت گفت: «قبول هدایت رئال مادرید مثل در دست گرفتن یک سیب زمینی داغ بود. من به این نتیجه رسیدم که بهتر است این کار را انجام ندهم. امکانش بود که بروم اما دوست ندارم در میانه فصل هدایت یک تیم را قبول کنم و ترجیح می‌دهم از ابتدای فصل کارم را شروع کنم. به شما تضمین می‌دهم تا تابستان سال آینده مرا در هیچ تیمی نخواهید دید. در مورد اینتر هم مردم خیلی وقت است که دارند صحبت می‌کنند اما این فقط یک شایعه است.»

آنتونیو کونته اینترمیلان ایتالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر