کد خبر: 722901 A

مربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید بازیکنان این تیم تمرینات آماده سازی موفقی را سپری کرده‌اند و آماده شروع مسابقات نیم فصل دوم هستند.

مجید صالح در گفت و گو با ایلنا درخصوص شرایط آماده سازی تیم پیکان در تعطیلات نیم فصل اول اظهار داشت:‌ هفته چهارم تمرینات را پشت سر گذاشتیم و محمد ناصری و جابر انصاری به ما اضافه شده‌اند. در حال مذاکره با بازیکنان مدنظر هستیم و سه یا چهار جای خالی در لیست داریم ولی تقریبا کارهای چهار هفته تیم را به آمادگی رسانده و کارهای تاکتیکی را پیش از بازی آغازین نیم فصل دوم دنبال می‌کنیم.

او ادامه داد: چهار بازی دوستانه داشتیم؛ سه تیم لیگ برتری و یک تیم دسته دومی. مجموعا بازی‌های خوبی بود و نتایج خوبی را به دنبال داشت. به علت اینکه در پیکان بودم نسبتا از بازیکنان شناخت داشتم اما آقای فرکی با دقت و سریعا توانستند عملکرد بازیکنان را زیر نظر گرفته و ارزیابی کنند. در نیم فصل دوم مسابقات به دنبال حداکثر امتیازها هستیم تا به روند موفقیت آمیزی دست پیدا کنیم.

صالح درخصوص رویارویی پیکان و استقلال تهران در اولین مسابقه نیم فصل دوم لیگ برتر گفت:‌ آنها هم به دنبال جذب تیم‌شان بودند و مهاجم خارجی جذب کرده‌اند، اردوی خارج از کشور داشتند و به نظرم استقلال شرایط متفاوتی در استراتژی خود خواهد داشت و طبیعتا دنبال این است که امتیازهای از دست رفته نیم فصل اول را جبران کند. قطعا با تیم قوی روبه رو خواهیم بود و بازی‌های سخت‌تری در نیم فصل دوم پیش روی ماست.

استقلال تهران پیکان تهران مجید صالح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر