کد خبر: 722900 A

بازیکنانی که در ساعات پایانی نقل و انتقالات هنوز تیم ندارند؛

با نزدیک شدن به ساعات پایانی نقل و انتقالات نیم فصل چند بازیکن بدون تیم مانده‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پنجره نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران ساعات پایانی خودش را سپری می‌کند و ساعت 24 امشب رسماً بسته خواهد شد و پرونده جابجایی بازیکنان و تغییرات تیم‌ها مختومه می‌شود.

در طول حدود یک ماهی که پنجره زمستانی در جریان بود تیم‌های مختلف لیگ برتر تغییراتی در جمع نفرات خود دادند و بازیکنان زیادی جابجا شدند ولی هنوز چند چهره شاخص بلاتکلیف مانده و تیم آینده‌شان مشخص نیست و باید تا پایان امشب تعیین تکلیف شوند و در خطر بیرون ماندن هستند.

تعدادی از این بازیکنان پیش از شروع نقل و انتقالات از تیم خود جدا شده و برای همین سهمیه آزاد محسوب می‌شوند و می‌توانند بعد از بسته شدن پنجره هم با تیم‌های دیگر قرارداد امضا کنند ولی با توجه به برنامه‌ریزی تیم‌ها برای جذب بازیکن در این تایم دیگر سخت می‌شود با تیم جدیدی قرارداد بست.

این نفرات تا کنون تیم جدید خود را مشخص نکرده‌اند:

 

* گادوین منشا

1541939606_N5bJ9

بازیکنان خارجی زیادی در فهرست خروجی‌ تیم‌های مختلف بودند ولی صحبتی از پیوستنشان به تیم‌های دیگر لیگ مطرح نبود. گادوین منشا که 2.5 سال است در ایران حضور دارد پس از فسخ قرارداد با پرسپولیس هنوز مقصدش را مشخص نکرده است. صحبت از علاقه فولاد و صنعت نفت به جذب او مطرح است و باید دید او را در نیم فصل دوم در لیگ می‌بینیم یا نه.

 

 

* حامد لک

01193351

گلر نساجی چندی پیش قراردادش را با این باشگاه فسخ کرد و از جمع مازندرانی‌ها جدا شد و حتی صحبت از عقد قراراردادش با سایپا و برگشتش به این تیم مطرح شد ولی باشگاه سایپا این خبر را تکذیب کرد و ظاهراً طرفین به توافق نرسیدند. در حال حاضر نساجی گلر ندارد و لک هم بدون تیم است و چند روزی است همراه این تیم تمرین می‌کند ولی هنوز قرارداد جدیدی به امضا نرسانده و بازیکن آزاد است.

 

*  آندرانیک تیموریان

14-7-17-16501taymourian

تا چند سال قبل شاه ماهی نقل و انتقالات لیگ برتر و گران‌ترین بازیکن فوتبال ایران بود ولی حالا مدتی است بدون تیم مانده و بیرون نشسته و خبری هم از مذاکراتش با تیم خاصی شنیده نمی‌شود. او ابتدای فصل به تمرینات ماشین سازی اضافه شد ولی در نهایت با این تیم همکاری نکرد. در برهه‌ای هم صحبت از پیوستنش به تراکتورسازی مطرح بود که شکل جدی به خودش نگرفت. شنیده می‌شود اگر تیموریان تیم جدیدی پیدا نکند از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

 

* علیرضا حقیقی

636070283989441023

او چند سالی است لژیونر شده و دیگر بازیکن لیگ برتر ایران محسوب نمی‌شود ولی با توجه به اینکه تا این لحظه تیم جدیدش را مشخص نکرده و در فصل نقل و انتقالات هم صحبت از پیوستنش به تیم‌هایی مثل پرسپولیس و سایپا مطرح بود یکی از گزینه‌هایی است که هنوز بدون تیم مانده است و نامش در این فهرست آورده شد. با وجود بسته شدن پنجره لیگ‌های اروپایی کار حقیقی برای پیوستن به تیم جدید سخت شده است.

 

* امین منوچهری

01143967

پس از جدایی از سپیدرود با تیم دیگری به توافق نرسید و همچنان بیرون مانده است. صحبت از علاقه چند تیم لیگ یکی به جذب او مطرح است ولی تا این لحظه خبری از تیم جدید مهاجم سابق استقلال نیست.

 

* سینا عشوری

1396042417323546911403824

پس از جدایی از تراکتورسازی در فصل گذشته بدون تیم مانده و بیرون نشسته است و همچنان مشخص نیست به کدام تیم خواهد پیوست. صحبت از اضافه شدن او به جمع شاگردان منصوریان در اصفهان بود ولی هنوز چنین اتفاقی نفیتاده است تا عشوری خطر یک نیم فصل دیگر بدون تیم ماندن را احساس کند.

 

* عارف غلامی

01346577

ابتدای فصل با وجود مخالفت مسئولان سپاهان مصر به جدایی از این تیم بود تا به ذوب آهن برود ولی در حضور نفراتی مثل نژادمهدی، محمدزاده و هادی محمدی به او کمتر بازی می‌رسید تا اقدام به فسخ قراردادش کند و با وجود اینکه به نظر می‌رسید با تیمی به توافق رسیده و به این دلیل درخواست رضایت نامه کرده است، هنوز تیم جدیدش مشخص نیست.

 

* یعقوب کریمی

یعقوب+کریمی

کاپیتان سابق استقلال هم یکی از نفراتی است که از سپیدرود جدا شده و هنوز تیم جدیدش را مشخص نکرده است. او هم روزی از چهره‌های جذاب نقل و انتقالاتی فوتبال ما بوده ولی در حال حاضر خطر بیرون ماندن را احساس می‌کند.

 

* بابک حاتمی

1397071210174526715565274.png

یکی دیگر از جدا شده‌های سپیدرود یک پرسپولیسی است که او هم هنوز تیم جدیدی پیدا نکرده است. حاتمی پس از مصدومیت طولانی به جمع شاگردان علی کریمی پیوسته بود اما خیلی زود این تیم را ترک کرد.

 

* احمد بهاروندی - شاهین عباسیان

01340538

دو جوان مازاد اعلام شده توسط برانکو هم پس از جدایی از پرسپولیس هنوز تیم جدیدشان را مشخص نکردند و چند ساعت بیشتر برای این کار فرصت ندارند.

لیگ برتر فوتبال یعقوب کریمی بابک حاتمی سینا عشوری امین منوچهری حامد لک گادوین منشا شاهین عباسیان اندرانیک تیموریان عارف غلامی علیرضا حقوقی احمد بهاروندی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر