کد خبر: 722700 A

آ اِس کلمبیا مدعی شد؛

به نظر می رسد آخر هفته آینده قرارداد همکاری فدراسیون فوتبال کلمبیا و کارلوس کی روش سرمربی سابق کشور ایران امضا می شود.

به گزارش ایلنا، آ اس کلمبیا مدعی شده در حالی که فدراسیون فوتبال کلمبیا روز پنج شنبه ارسال نسخه ای از نحوه مبادلات مالی برای استخدام سرمربی جدید تیم ملی خود یعنی کارلوس کی روش پرتقالی را رد کرده بود. هیچ یک از ادعاها مربوط به روند انتخاب مدیر فنی تیم ملی واقعیت ندارد  و ضمن اینکه شخص کارلوس کی روش در مصاحبه خبری خود با خبرگزاری فرانسه گفته بود کلمبیا یک تیم باورنکردنی است، با بازیکنان فوق العاده و رتبه بسیار بالا در فیفا، این باعث افتخار من است تا سرمربی آنها باشم».

در ادامه گزارش AS آمده است: کارلوس کی روش آخر هفته به کلمبیا سفر خواهد کرد تا فرایند انتخاب سرمربی کلمبیا به پایان برسد و او هدایت تیم ملی کلمبیا در کوپا آمریکا 2019 و  مسابقات جام جهانی 2022 قطر باشد. این سرمربی در حالی به کلمبیا می رسد که به همراه ایران  تا نیمه نهایی جام ملت های آسیا رسیده بود.

در همین راستا فدراسیون کلمبیا پرداخت هرگون حق کمیسیون به واسطه ها جهت استخدام سرمربی جدید را رده کرده است. اما خبرنگار آ اِس براساس مدارکی که به دست آورده ادعا می کند این سخن هم درست نیست. این خبرنگار می گوید با وجود تاکیدهای پی درپی فدراسیون کلمبیا، یک تاجر عرب که یکی از اعضای خانواده اش کلمبیایی است واسطه حضور کارلوس کی روش در کشور کلمیبا بوده است و کمیسیون این انتقال را به جیب می زند.

AW5o91RXihus

کارلوس کی روش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر