کد خبر: 722685 A

در حالی که احمد نورالهی در بازی سپیدرود مصدوم شد و به نظر می رسید به بازی پدیده نرسد امروز در تمرین حاضر سرخپوشان حاضر شد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت پس از بازی روز گذشته برابر سپید رود رشت و صعود به مرحله یک چهار نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور (یادواره آزادسازی خرمشهر)، به تهران بازگشتند و تمرین ریکاوری امروز جمعه 12 بهمن ماه 1397 را از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کاظمی در حضور هواداران و اصحاب رسانه برگزار کردند.

بازیکنان ابتدا در سالن بدنسازی زیر نظر مارکو استیلینوویچ به گرم کردن و برنامه‌های کششی و نرمشی پرداخته، سپس وارد زمین شدند.

بازیکنان پس از حضور در زمین، به دویدن دور زمین پرداختند. بازیکنان ذخیره در بازی روز گذشته بعد از دویدن، کار با توپ، پاسکاری، ارسال از جناحین و شوت به سمت دروازه را در دستور کار قرار دادند.

حسین ماهینی، محمد انصاری و محسن ربیع‌خواه نیز بعد از کارهای بدنسازی در سالن وزنه، وارد زمین شدند و به دویدن دور زمین پرداختند.

گلرها هم زیر نظر ایگور پانادیچ به تمرینات اختصاصی روی آوردند.

ماریو بودیمیر هم که با مشکل گوارشی روبرو شده بود، با هماهنگی کادر فنی و کادر پزشکی به استراحت پرداخت.

حدود 20 هوادار و چندین خبرنگار و عکاس از رسانه‌های ورزشی، تمرین ریکاوری سرخپوشان را از نزدیک مشاهده کردند.

 بازیکنان اصلی در دیدار روز گذشته، پس از دویدن و ریکاوری، راهی رختکن شدند و دیگر بازیکنان نیز پس از برنامه‌های تاکتیکی کادر فنی در نیمی از زمین، بدن‌ها را سرد و زمین را ترک کردند.

در حالی که احمد نورالهی در بازی پرسپولیس- سپیدرود در جام حذفی مصدوم شد اما مصدومیت اوجدی به نظر نمی رسد چرا که در سالن وزنه حاضر شد و به تمرین پرداخت. 

همچنین با تصمیم برانکو ایووانکوویچ تمرین روز شنبه پرسپولیس تعطیل شد.

پرسپولیس احمد نوراللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر