کد خبر: 722673 A

تقابل پرسپولیس و سپید رود رشت اولین مسابقه چند خرید جدید پرسپولیس پس از پایان محرومیت بود که عملکرد های متفاوتی را به نمایش گذاشتند.

به گزارش ایلنا، ترکیب ابتدایی پرسپولیس در مسابقه برابر سپید رود رشت در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی شامل 3 بازیکن جدید این تیم بودو سروش رفیعی ، مهدی شیری و مهدی شریفی اولین حضور خود در ترکیب پرسپولیس را تجربه میکردند که در ادامه با به بازی آمدن ماریو بودمیر وسعید کریمی جمعبازیکنان جدید پرسپولیس در این بازی به 5 رسید. در ادامه به بررسی عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس در این بازی میپردازیم.

 

سروش رفیعی

رفیعی پس از عملکرد ضعیفش در نیم فصل اول در فولاد خوزستان با فسخ قراردادش پیش از پایان نیم فصل به تمرینات پرسپولیس اضافه شد و تا حدودی توانست در اولین حضورش در ترکیب پرسپولیس در بازگشت به این تیم عملکرد مناسبی به خصوص در نیمه اول داشته باشد و بار ها با حرکات تکنیکی و دریبل هایش هواداران را به وجد آورد؛ سروش که در این بازی به عنوان هافبک بازیساز پشت 2 مهاجم تیمش بازی میکرد بارها توانست با پاس های خوبش ایجاد موقعیت کند.

 

مهدی شریفی 

مهاجم سابق تیم های سپاهان و تراکتورسازی که از ابتدای فصل در تمرینات پرسپولیس حضور دارد در اولین بازی اش نتوانست عملکرد مناسبی را در خط حمله پرسپولیس داشته باشد و در گلزنی و ایجاد خطر روی دروازه سپیدرود  ناکام بود و در ابتدای نیمه دوم تعویض شد و جای خود را به ماریو بودیمیر داد.

 

مهدی شیری 

مدافع راست نیم فصل اول پیکان در برابر سپید رود 90 دقیقه به طور ثابت در سمت راست خط دفاع پرسپولیس بازی کرد و به وجود تقابل با نزهتی که از بازیکنان خوب سپیدرود در بازی دیروز بود در مجموع توانست عملکرد قابل قبولی را به خصوص در فاز دفاعی در ترکیب پرسپولیس داشته باشد اما برای تثبیت خود در خط دفاع پرسپولیس نیاز به پیشرفت دارد .

 

ماریو بودیمیر

مهاجم 32 ساله و کروات پرسپولیس که از دینامو زاگرب کرواسی به این تیم پیوسته از ابتدای نیمه دوم به بازی آمد و توانست در اولین حضورش عملکرد خوبی داشته باشد؛ این مهاجم 193 سانتی متری که قدرت بدنی بالایی دارد بار ها توانست ضربات سر اول را در نبرد های هوایی بزند اما با وجود قد بلند خود نشان داد که روی زمین نیز از تکنیک مناسبی برخوردار است و حتی با پاس مناسب خود توانست علیپور را در موقعیت تک به تک با ایمان صادقی قرار دهد و در کل امیدواری را نسبت به کیفیتش بالا برد.

 

سعید کریمی

مهاجم 20ساله پرسپولیس که یکی از کم نام و نشان ترین خرید های نیم فصل این تیم بود در دقیقه 78 به جای سیامک نعمتی به زمین آمد و با گل لحظات پایانی خود توانست باعث صعود پرسپولیس به مرحله ی یک چهارم نهایی جام حذفی شده و تعویض طلایی برانکو لقب بگیرد و در اولین بازی اش برای پرسپولیس عملکرد خوبی را به جا بگذارد.

 

پرسپولیس مهدی شیری مهدی شریفی سعید کریمی ماریو بودیمیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر