کد خبر: 722637 A

حذف اینتر در ضربات پنالتی

پس از حذف شدن تیم های اول و دوم جدول سری آ یعنی یوونتوس و ناپولی ، اینتر میلان نیز که جایگاه سوم جدول را در اختیار دارد هم از دور رقابت های کوپا ایتالیا کنار رفت.

به گزارش ایلنا ، مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا در چند شب گذشته برگزار شد که در این میان 3 تیم اول جدول رده بندی سری آ با شکست مقابل حریفان خود از دور رقابت ها کنار رفتند.

ابتدا میلان با درخشش مهاجم لهستانی و جدید خود کریستوف پیونتک که 2 گل به ثمر رساند توانست شاگردان کارلو آنجلوتی را شکست دهد و اولین تیم حاضر در نیمه نهایی باشد. سپس فیورنتینا در شب هتریک فدریکو کیه‌زا توانست با نتیجه عجیب و غریب 7-1 آس رم را در هم بکوبد و دومین تیم حاضر در نیمه نهایی شود.

اما شگفتی ها در مسابقه آتالانتا-یوونتوس به اوج خود رسید جایی که شاگردان گاسپرینی موفق شدند با نتیجه پر گل 3-0 یاران کریستیانو رونالدو را شکست دهند و راهی دور بعد شده و حریف فیورنتینا شوند و رویای کسب 3 گانه یوونتوس در این فصل را خراب کنند.

در آخرین بازی دور یک چهارم نهایی 5 شنبه شب 2 تیم اینتر میلان و لاتزیو به مصاف هم رفتند که این مسابقه با نتیجه 0-0 در 90 دقیقه به پایان رسید؛ در وقت های اضافه ابتدا لاتزیو با گلزنی چیرو ایموبیله آقای گل فصل قبل سری آ در دقیقه 108 پیش افتاد  که این نتیجه تا لحظات پایانی پا بر جا بود اما استفان رادو به دادن یک پنالتی به اینتر میلان با کارت قرمز داور مواجه شد و پنالتی را نیز مائورو ایکاردی به گل تبدیل کرد تا بازی به  مساوی شده و به ضربات پنالتی کشیده شود.

در ضربات پنالتی  برای اینتر بروزوویچ، ایکاردی و سوارس ضربه خود را گل کردند و لوتارو مارتینز و ناینگولان ضربه ی خود را از دست دادند ود برای لاتزیو ایموبیله ، پارولو ، آچربی و لوکاس لیوا ضربات خود را گل کردند و دورمیسی نیز پنالتی خود را از دست داد و در پایان لاتزیو با نتیجه 4-3 در پنالتی ها به پیروزی رسید .

در نیمه نهایی رقابت های جام حذفی ایتالیا میلان به مصاف لاتزیو خواهد رفت و فیورنتینا با آتالانتا روبه‌رو خواهد شد.

کوپا ایتالیا لاتزیو اینتر میلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر