کد خبر: 722605 A

مشکلات مالی برطرف خواهد شد

اسماعیل خلیل‌زاده از سوی وزارت ورزش به عنوان نفر جدید عضو هیات مدیره استقلال منصوب و مشغول به کار شد.

به گزارش ایلنا،اسماعیل خلیل‌زاده از سوی وزارت ورزش به عنوان نفر جدید عضو هیات مدیره استقلال منصوب و مشغول به کار شد. او اعلام کرد مشکلات مالی تیم به زودی برطرف خواهد شد و آبی‌پوشان می‌توانند مدعی قهرمانی بمانند.

با عضو جدید هیات مدیره استقلال درخصوص حضورش در هیات مدیره، شرایط تیم در نیم‌فصل دوم و حل مشکلات مالی همکلام شدیم.

ابتدا تبریک بابت حضورتان در مجموعه استقلال. می‌دانید که کار سختی را درپیش دارید. آیا به این امر واقف هستید؟

استقلال تیم بسیار بزرگی است و می‌دانیم که باید انتظارات میلیون‌ها هوادار را برآورده سازیم. ممنونم از شما و امیدوارم بتوانیم در کنار شما و هواداران یک استقلال قدرتمند را بسازیم.

چه شد که به هیات مدیره استقلال آمدید؟

البته من باید بگویم که در یک برهه هم در زمان مدیریت بهرام افشارزاده مشاور اقتصادی بودم و از کار کردن در فضای استقلال آشنایی کامل دارم. خیلی هم دوست داشتم در این فضا دوباره کار کنم.

در این باره با وزیر هم جلسه‌ای برگزار کردید؟

بله مدتی قبل رزومه‌ای از کارهایی که در ارتباط با ورزش انجام داده بودم، به وزارت ورزش ارایه دادم و فکر می‌کنم به همین دلیل خواستند که من به هیات مدیره استقلال بروم. همان‌طور هم که گفتم دوست دارم بهترین عملکرد را داشته باشم.

می‌دانید باشگاه مشکلات مالی بسیار دارد؟

مطمئن باشید به زودی مشکلات مالی را برطرف خواهیم کرد. جلساتی را با اعضای هیات مدیره خواهیم داشت تا بتوانیم هرچه زودتر مشکلات را برطرف کنیم. مطمئن باشید  از این بابت هواداران نگران نباشند.

مشغله‌های زیاد شما در جاهای دیگر شاید در کارتان در استقلال خللی ایجاد کند؟

این‌گونه نخواهد شد. ان‌شاء‌ا... در کنار مسوولیت‌های دیگری که وجود دارد، در کنار خانواده بزرگ استقلال هم خواهیم بود. البته بنده نایب رییس اتاق بازرگانی ایران و رییس اتاق بازرگانی تهران هستم و این‌ها خللی در کارم ایجاد نخواهد کرد.

هواداران استقلال از روند نقل و انتقالات تیم رضایت ندارند.

به هواداران می‌گویم به زودی با حل مشکلات مالی بازیکنان مورد نیاز کادر فنی جذب خواهند شد. البته استقلال بازیکنان بسیار خوبی دارد و با همین نفرات در نیم‌فصل دوم مدعی قهرمانی خواهد بود.

پیش از اینکه به استقلال بیایید، بازی‌های تیم را پیگیری می‌کردید؟

ما در یک خانواده استقلالی بودیم و تلاش می‌کردم همیشه طوری برنامه‌ریزی کنم که بتوانم بازی‌های استقلال را تماشا کنم. آنها در نیم‌فصل اول عملکرد بسیار خوبی داشتند و مطمئن هستیم با حضور وینفرد شفر نتایج خوب همچنان تکرار خواهد شد.

 

 

استقلال اسماعیل خلیل‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر