کد خبر: 722281 A

شکست سنگین ایران برابر ژاپن در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا پایان رویاپردازی ایران بود. ایران بالاخره با حقیقت روبه‌رو شد و از جام ملت‌های آسیا کنار رفت.

به گزارش ایلنا، حالا فوتبال ایران باید چشم امیدش را در حالی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خیره کند که همگان بر این باور بودند ۲۰۱۹ سال تیم ملی است و این تیم به قهرمانی می‌رسد.

فاکس اسپورت در یک گزارش جذاب بعد از حذف تیم ملی ایران، 5 ستاره آینده‌دار که می‌توانند امید ایران در آینده باشند، معرفی کرده است. ۵ بازیکنی که می‌توانند ستاره تیم ملی ایران باشند، به شرح زیر هستند:

۱- سردار آزمون (۲۴ سال)

مهاجم اول تیم ملی فوتبال ایران با ۲۸ گل زده ملی هم اکنون نیز در ترکیب ایران حضور دارد و می‌تواند سال‌ها در خط حمله ایران فعالیت کند. او در سال‌های پیش روی می‌تواند امید اول گلزنی ایران باشد.

۲- علیرضا بیرانوند (۲۶ سال)

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران نیز توانسته جایگاه خودش را در این تیم پیدا کند و او حالا حالاها می‌تواند درون دروازه ایران قرار گیرد و در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برای دومین بار حضور در این رقابت‌ها را تجربه کند.

۳- سعید عزت‌اللهی (۲۲ سال)

هافبک جوان ایرانی نیز یکی از بازیکنانی است که سال‌ها می‌تواند در تیم ملی ایران کار خودش را انجام دهد. سعید عزت‌اللهی به دلیل مصدومیت جام ملت‌های آسیا را از دست داد ولی قطعاً در سال‌های پیش رو می‌تواند در قلب خط میانی ایران فعالیت کند.

۴- علی علیپور (۲۴ سال)

یکی از استعدادهایی که برای جام ملت‌های آسیا خط خورد ولی او زمان زیادی برای بازگشت به تیم ملی ایران دارد و می‌تواند تیم ملی ایران را همراهی کند. او در فصل اخیر عملکرد بسیار خوبی برای تیم پرسپولیس داشت و توانست ۲۶ گل برای این تیم به ثمر برساند.

۵- امید نورافکن (۲۱ سال)

نورافکن جوان‌ترین بازیکن در این فهرست است که حضور در تیم بلژیکی شارلروا را نیز تجربه کرده است. این بازیکن البته به صورت قرضی به تیم پیشین خود یعنی استقلال بازگشته است.

سردار آزمون علیرضا بیرانوند علی علیپور امید نورافکن سعید عزت الهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر