کد خبر: 721482 A

بازیکنان ما اعتراض کردند به جایش ژاپنی‌ها استفاده کردند

بختیاری زاده گفت:‌ از لحاظ فنی خوب بازی می‌کردیم این هم از جام جهانی شروع شد که بچه‌ها به یک خودباوری خوبی دست پیدا کرده بودند.

سهراب بختیاری زاده پیشکسوت فوتبال ایران در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص حذف تیم ملی از جام ملت‌ها اظهار داشت: مقابل ژاپن عملکرد خوبی نداشتیم نیمه دوم را خوب شروع کردیم اما بد باختیم اما این را هم بگویم نباید تلاش مجموعه نادیده گرفته شود. ایران یک تیم دوست داشتنی بود که می‌توانست قهرمان شود.

وی ادامه داد: از لحاظ فنی خوب بازی می‌کردیم این هم از جام جهانی شروع شد که بچه‌ها به یک خودباوری خوبی دست پیدا کرده بودند.

بختیاری‌زاده درخصوص عملکرد خط دفاعی و اشتباهات مکرر افزود: در صحنه گل اول بازیکنان خیلی اشتباه کردند بازیکنان ما اعتراض کردند به جایش ژاپنی‌ها استفاده کردند این نشان می دهد که آنها حرفه‌ای‌تر از ما بودند.

مربی تیم امید ادامه داد: این یک زنگ خطر بود برای فوتبال ما ما باید در تیم‌های پایه‌ای و باشگاه‌داری حرفه‌ای تر عمل کنیم به جای اینکه دنبال اما و اگر باشیم دنبال کار کردن در فوتبال باشیم.

وی در مورد اینکه کی‌روش باید دوباره بماند یا خیر بیان داشت: این موضوع به من ربط ندارد طرفین باید صحبت کنند و نتیجه‌گیری کنند اما این را باید قبول کنیم کی‌روش در فوتبال ایران موثر واقع شده.

بختیاری زاده در مورد حرکت سردار آزمون در زمین ادامه داد: این چیزها در فوتبال طبیعی است و پیش می‌آید سردار دوست داشت در بازی پیروز شود اما این اتفاق نیفتد زیدان هم در فینال جام جهانی رفتاری به مراتب زشت‌تر از آزمون انجام داد اما من رفتار آزمون را به هیچ وجه تایید نمی‌کنم.

بازیکن سابق استقلال در خصوص انتخاب اعضای هیئت مدیره جدید گفت: تا حدود زیادی از آنها شناخت دارم خدا را شکر بعد از مدت‌ها هم مدیرعامل انتخاب شد فتحی آدم بسیار خوبی است ماجدی هم یک فرد تحصیلکرده و کاربلد است منزوی هم سال‌ها در این تیم حضور داشته و باتجربه است. در کل یک هیئت مدیره فوتبالی به استقلال آمده است.

سهراب بختیاری زاده جام ملتهای اسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر