کد خبر: 721268 A

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران درباره ادامه همکاری کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال گفت: من نمی دانم که آینده کاری ایشان با فدراسیون چه می شود. دوست داریم بمانیم و امیدوارم بماند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مسعود شجاعی که در این رقابت‌ها فرصت کمی برای حضور در ترکیب به دست آورد در خصوص آینده‌اش گفت: در شرایط خوبی هستم و اگر روزی احساس کنم که نمی توانم کمک کنم و مربیان هم مرا نمی خواهند احترام می گذارم. خوشبختانه اما در شرایط خوبی قرار دارم و می‌خواهم همچنان بازی کنم و اگر روزی مربی یا باشگاهی مرا نخواهد آن زمان تصمیم خواهم گرفت.

وی درباره خداحافظی کارلوس کی‌روش گفت: ایشان آمدند خداحافظی کردند و از همکاری هشت ساله ای که با هم داشتیم. من نمی دانم که آینده کاری ایشان با فدراسیون چه می شود. دوست داریم بمانیم و امیدوارم بماند. هر تصمیمی که ایشان بگیرد و فدراسیون ولی امیدوارم ایشان ادامه همکاری بدهد و البته فوتبال است.

کاپیتان تیم ملی درباره فضای منفی شکل گرفته درباره تیم ملی گفت: اوایل زیاد بود اما هر چه می گذشت بهتر می شد. اوایل اینطوری بود و این فضای منفی بود و نمی توانم بگویم طبیعی است و اگر باشگاهی بود می توانستیم بگوییم منفی است. هر چه می گذشت فضا بهتر می شد.

تیم ملی فوتبال ایران مسعود شجاعی جام ملت های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر