کد خبر: 720738 A

لوکاس واسکس، مهاجم رئال مادرید به صحبت‌های جرارد پیکه درباره جام حذفی پرداخته و گفته که هدف رئال این است که در هر رقابتی قهرمان شود.

به گزارش ایلنا، بسیاری بر این باورند که بارسلونا اولویت را به لالیگا و لیگ قهرمانان داده است، به‌ویژه که لیونل مسی در فهرست تیم برای بازی جام حذفی برابر سویا حضور نداشت اما برای لوکاس همه رقابت‌ها مهم است.

او گفت: «امسال آنها، به‌ویژه پیکه حرف متفاوتی درباره جام حذفی می‌زنند، حرفی که برخلاف صحبت‌های گذشته‌شان است. ما مانند همیشه برای همه قهرمانی‌ها تلاش می‌کنیم.»

مادرید در لیگ 10 امتیاز کمتر از بارسلونا دارد و بسیاری بر این باور هستند که این تیم تمرکزش را روی لیگ قهرمانان و جام حذفی خواهد گذاشت اما لوکاس می‌گوید: «بهترین راه برای اینکه در جام حذفی و لیگ قهرمانان موفق شویم این است که در لالیگا هم عالی کار کنیم. عملکرد خوب در دو بازی اخیر (برابر سویا و خیرونا) روش خوبی برای به پیش رفتن است. ما در هر سه رقابت نهایت تلاش خود را خواهیم کرد.»

لوکاس در دوران سانتیاگو سولاری تبدیل به چهره‌ای کلیدی در رئال شده است. او می‌گوید: «پس از تغییر مربی نقش مهم‌تری ایفا می‌کنم. من خوشحالم چون این چیزی است که یک فوتبالیست نیاز دارد.»

رئال مادرید لوکاس واسکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر