کد خبر: 720734 A

امیدهای آرسنال برای موفقیت در جام حذفی با دو اشتباه دفاعی در 149 ثانیه بر باد رفت.

به گزارش ایلنا، روی هیچ کدام از دو گل مثل یک تیم دفاع نکردند اما با توجه به مصدومیت‌هایی که در دفاع برایشان پیش آمد، این چیز عجیبی است؟ هر بار که اونای امری سعی کرده در این فصل یک خط دفاعی چهارنفره قابل اعتماد بسازد، یک مدافع را از دست داده. راب هولدینگ بعد از یک شروع امیدوارکننده با پارگی رباط صلیبی مواجه شد و فصل را از دست داد، چیزی که هفته گذشته برای هکتور به‌یرین تکرار شد.

درست 10 دقیقه قبل از اینکه منچستریونایتد گل اول را بزند، امری مجبور شد برنامه‌اش را به هم بزند چون سوکراتیس پاپاستاتوپولوس مجبور به ترک زمین شد در حالی که قبل از آن با لوران کاسیلنی که در هفته‌های اخیر عملکرد خیلی خوبی داشت، همکاری موفقی به نمایش گذاشته بودند. روی گل اول هر دو مدافع میانی به سراغ روملو لوکاکو رفتند و الکسیس سانچس فرصت یافت با خونسردی کار را تمام کند. کمتر از دو دقیقه بعد، سئاد کولاسیناچ فضای زیادی به لوکاکو داد و او جسی لینگارد را تغذیه کرد. اگر کولاسیناچ سریع‌تر سر جایش قرار می‌گرفت، می‌توانست مانع لوکاکو شود.

گل‌ها و مصدومیت بعدی کاسیلنی، باعث شد آرسنال هجومی‌تر کار کند اما باید از یک قله بلند بالا می‌رفتند.

امری هفته پیش گفته بود شاید فقط بتواند بازیکنان قرضی در پنجره نقل و انتقالات ژانویه بگیرد اما حذف از جام حذفی شاید آرسنال را مجبور کند در فصل نقل و انتقالات زمستانی یک مدافع بخرد.

آرسنال لیگ جزیره اونای امری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر