کد خبر: 720606 A

کسی که به خاطر شما حاضر به خیانت می‌شود، به شما هم خیانت خواهد کرد

تیم متمول اماراتی با جدایی سرمربی خود روزهای پرتلاطمی را سپری می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم العین امارات دستخوش تغییرات و اتفاقاتی عجیبی شده است. زوران مامیچ سرمربی کروات این تیم درخواست جدایی را به مسئولان باشگاه اعلام کرده و خواهان پیوستن به تیم الهلال عربستان شده است. این دقیقا همان اتفاقی است که در زمان پیوستن مامیچ به العین اتفاق افتاد.

سرمربی کروات زمانی که در تیم النصر حضور داشت با پیشنهادی از سوی مسئولان العین مواجه شد و درخواست جدایی از النصر و پیوستن به العین کرده بود. این داستان دوباره تکرار شده است و هواداران العین در فضای مجازی با راه انداختن هشتگی به این نکته اشاره کرده‌اند که کسی که به خاطر شما حاضر به خیانت می‌شود، به شما هم خیانت خواهد کرد.

یکی دیگر از انتقاداتی که پیرامون خروج مامیچ از تیم العین وجود دارد، زمان جدایی وی است. زیرا هواداران العین معتقدند او اگر قصد جدایی از این تیم را داشت باید بعد از نتایج درخشانی که همراه این تیم گرفت این کار را اننجام می‌داد تا مدیران العین جایگزین مناسبی را برای وی پیدا کنند اما الآن و در زمان کنونی این جدایی کاملا به ضرر العین خواهد بود و آن‌ها قادر نیستند تا یک مربی خوب را جایگزین مامیچ کنند.

هر آنچه که هست وضعیت این روزهای العین بسیار نابسامان است و باید منتظر باشیم وببینیم که چه اتفاقاتی پیرامون این تیم رخ خواهد داد.

گفتنی است تیم‌های العین و الهلال ، همگروه‌های تیم استقلال در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا هستند.

استقلال تهران العین امارات زوران مامیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر