کد خبر: 720300 A

فردا و در فدراسیون تکواندو صورت می‌گیرد؛

پدیدارهای هفته پنجم و ششم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو «جام خلیج فارس» فردا (دوشنبه – 8 بهمن‌ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود که در حساس‌ترین پیکار دانشگاه آزاد با لوازم خانگی کن مبارزه می‌کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های هفته پنجم و ششم از دور برگشت هفدهمین دوره لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» "یادواره پانصد شهید تکواندو" فردا (دوشنبه – 8 بهمن‌ماه) با حضور 8 تیم در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، تعاونی انقلاب شهریار، پالایش نفت آبادان، ملوان نداجا و صنعت مس کرمان حضور دارند.

بر اساس برنامه اعلامی از سوی سازمان لیگ، اولین دیدار از هفته پنجم میان دو تیم تعاونی انقلاب شهریار و لوازم خانگی کن پیگیری می‌شود؛ در ادامه صنعت مس کرمان با شهرداری ورامین مبارزه می‌کند، سپس ملوان نداجا به مصاف دانشگاه آزاد اسلامی می‌رود و در آخرین پیکار هوگوپوشان شرکت پالایش نفت آبادان برابر تکواندوکاران پاس قوامین صف‌آرایی می‌کنند.

اما در هفته ششم و حساس‌ترین دیدار تیم دانشگاه آزاد اسلامی رده سومی با لوازم خانگی کن که در جایگاه دوم قرار دارد؛ پیکار می‌کند؛ در ادامه تعاونی انقلاب شهریار رو در روی شهرداری ورامین قرار می‌گیرد؛ سپس شرکت پالایش نفت آبادان با ملوان نداجا دیدار می‌کند و در آخرین دیدار نیز پاس قوامین و صنعت مس کرمان با یکدیگر مبارزه خواهند کرد.

گفتنی است؛ با پایان هفته چهارم این رقابت ها، تیم شهرداری ورامین با 31 امتیاز صدرنشینی خود را تداوم بخشید، هوگوپوشان لوازم خانگی کن با 28 امتیاز در رده دوم باقی ماند و دانشگاه آزاد اسلامی با 26 امتیاز جایگاه سومی خود را حفظ کرد.

فدراسیون تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر