کد خبر: 720084 A

آغاز اردوهای آماده سازی برای رقابتهای انتخابی جام جهانی 2019 پاراگوئه

ملی پوشان فوتبال ساحلی کشورمان پس از استراحت یک ماه و نیمه تعیین شده از سوی کادرفنی از روز دوشنبه هفته جاری تمرینات خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا آغاز خواهند کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا از 16 الی 26 اسفند 97 به میزبانی کشور تایلند برگزار می شود تا براساس آن سه تیم نخست قاره برای حضور در جام جهانی 2019 پاراگوئه مشخص شود.

بر همین اساس مقرر بود تا ساحلی بازان کشورمان اردوی آماده سازی خود را برای حضور در این رقابتها در کشور برزیل و با انجام پنج بازی دوستانه پیگیری کنند که با لغو این اردو، برنامه جایگزین آن شامل چهار اردوی داخلی در استان های بوشهر و هرمزگان اجرا خواهد شد.

در نخستین اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی در راه آماده سازی برای مسابقات قهرمانی آسیا (انتخابی جام جهانی 2019) ساحلی بازان کشورمان از روز دوشنبه (هشتم بهمن) عازم بوشهر می شوند تا اردوی چهار روزه ای در این شهر داشته باشند.

اسامی بازیکنان دعوت شده از سوی مارکو اوکتاویو به شرح زیر است:

محمد احمدزاده ، پیمان حسینی ، مسلم مسیگر ، فاروق پسنده ، مصطفی کیانی ، امیرحسین اکبری ، سعید پیرامون ، حمید بهزادپور ، محمد مرادی ، علی میرشکاری ، محمد معصومی زاده ، احسان درا ، علی درویش متولی ، وحید قلی پور و محمدعلی مختاری.

این اردو از هشتم الی سیزدهم بهمن 97 ادامه خواهد داشت.

تیم ملی فوتبال ساحلی رقابتهای انتخابی جام جهانی 2019 پاراگوئه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر