کد خبر: 719609 A

مهاجم تیم ملی کشور می گوید ژاپن همیشه تیم خوبی است و جزو تیم‌های مقتدر آسیاست که در جام‌ها عملکرد خوبی دارد، اما ما هم تیم ملی ایران هستیم و در آسیا صدرنشینیم

به گزارش ایلنا، مهدی طارمی در خصوص پیروزی تیم ملی کشورمان مقابل چین گفت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم، توانستیم دل مردم را شاد کنیم و واقعا خدا را شکر می‌کنم.

وی درباره دو کارته شدنش در بازی با چین و محرومیت از بازی با تیم ملی ژاپن ادامه داد: من واقعا در آن صحنه قصد تکل زدن نداشتم، اما لیز خوردم، فکر نمی‌کنم برخورد شدیدی بود که داور به خاطر آن به من کارت زرد بدهد، اما بعد از اینکه کارت گرفتم به داور اعتراض کردم، شاید از نظر تصویری برخورد شدیدی با بازیکن چین داشتم، اما آنطور شدید نبود که داور به خاطر آن به من کارت بدهد. 

طارمی در واکنش به محرومیتش از بازی با ژاپن اظهار داشت: تیم ملی بازیکنان خوب زیاد دارد و مهم نیست که من بازی کنم یا نه، ما باید به بازی با ژاپن تمرکز کنیم و همه پشت هم باشیم تا با یک برنامه‌ریزی خوب آن بازی را هم ببریم. 

طارمی در خصوص تیم ژاپن افزود: ژاپن همیشه تیم خوبی است و جزو تیم‌های مقتدر آسیاست که در جام‌ها  عملکرد خوبی دارد، اما ما هم تیم ملی ایران هستیم و در آسیا صدرنشینیم و امیدوارم که آن بازی را هم ببریم. 

مهاجم تیم ملی در خصوص موقعیت خوبی که مقابل چین از دست داد، گفت: خودتان دیدید دیگر! 

وی درباره اینکه به نظر می‌آمد داور بازی با بازیکنان ایران عصبانی بود، اظهار داشت: این داور قطری حدود ۸ بازیکن ما را خیلی خوب می‌شناسد، اما تقصیر رامین رضائیان بود، چرا که اول بازی می‌خواستم به داور بگویم که کارت زرد دارم، اما رامین گفت که اگر این حرف را بزنی روی مغز داور می‌رود، من هم به داور چیزی نگفتم و او به من کارت زرد داد، اما به هر حال داور است.

طارمی در خصوص اینکه تیم ملی به قهرمانی نزدیک شده، افزود: بی‌خیال این مسائل. فعلا همه تمرکز ما روی بازی با ژاپن است، ما باید پله پله پیش برویم، باید در ابتدا ژاپن را ببریم تا به فینال برسیم،‌ ان‌شاءالله که ژاپن را می‌بریم و بعد ان‌شاءالله به بازی‌های بعدی فکر می‌کنیم.

تیم ملی فوتبال ایران مهدی طارمی جام ملت های آسیا 2019 امارات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر