کد خبر: 719492 A

مدتی است که برخی افراد منفعت طلب با انتشار مطالب کذب و خلاف واقع، قصد برهم زدن افکار هواداران و تخریب باشگاه بزرگ و با سابقه صنعت نفت آبادان دارند.

به گزارش ایلنا، باشگاه صنعت نفت آبادان در اطلاعیه‌ای خطاب به طرفدارانش نوشت: ظهر روز گذشته کرار جاسم که تا نیم فصل اول رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال ایران افتخار پوشیدن لباس باشگاه بزرگ صنعت نفت آبادان را داشت، با انتشار مطالبی سراسر کذب، اقدام به تخریب اذهان و افکار هواداران و عاشقان این باشگاه نمود که به منظور شفاف سازی و تنویر افکار عمومی، برخی توضیحات و اسناد مرتبط با آن تهمت‌ها ارائه می‌گردد:

۱- آقای کرار جاسم در تاریخ ۲۸ مرداد ۹۷ مبلغ ۶۵۰ میلیون تومان بابت قسط اول قرارداد خود دریافت نمود و همچنین پس از انجام هر مسابقه مبلغ ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دریافت کرده‌اند در حالی که ایشان به دروغ عنوان کرده‌اند در این فصل ریالی نگرفته‌اند.

۲-ایشان در نیم فصل مسابقات با مراجعه به باشگاه و با بیان اینکه دچار مشکلات شخصی شده‌ام و درگیر برخی مسائل حقوقی و قانونی در کشور عراق هستم امکان حضور در ایران را ندارم و خواهان اخذ رضایت نامه یا همان فسخ قرارداد هستم در حالی که بلافاصله پس از فسخ با باشگاه الشرطه عراق قرارداد رسمی امضا نمود که این موضوع شائبه‌هایی را بوجود آورده است.

۳-دریافت مبلغی به عنوان حق فسخ قرارداد یا همان دریافت رضایت نامه امری طبیعی در فوتبال است که مسئولان باشگاه صنعت نفت آبادان با درنظر گرفتن سوابق فنی ایشان در باشگاه، مبلغی را با وی توافق نمودند. دریافت مبلغ رضایت نامه جهت فسخ قرارداد از حقوق باشگاه است و مسئولان نمی‌توانستند از آن گذشت کنند که این مسأله در توافقنامه مربوط به فسخ قرارداد کاملا مشخص است.

وقتی کسی درمورد مسائل مالی که دارای اسناد و مدارک قانونی و بانکی هستند اینگونه دورغگویی می‌کند به راحتی می‌توان به درستی یا کذب بودن سایر مطالب عنوان شده و قصد و نیت بیان آن‌ها پی برد.

photo_۲۰۱۹-۰۱-۲۴_۱۴-۰۶-۳۳

photo_۲۰۱۹-۰۱-۲۴_۱۴-۰۶-۳۲

 

صنعت نفت آبادان جاسم کرار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر