کد خبر: 719387 A

مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ و مسئول ساماندهی هواداران تیم ملی در جام ملت‌های آسیا به همراه مشاور فدراسیون فوتبال در راستاى ایجاد تسهیلات جهت حضور بیشتر و موثرتر هواداران تیم ملی در بازی با چین در کنسولگری ایران در امارات حاضر شدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، حجت الله‌بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ به همراه غلامحسین زمان آبادی مشاور فدراسیون فوتبال در امور مسئولیت های اجتماعی و بازی جوانمردانه در کنسولگری ایران در امارات حضور پیدا کردند تا تسهیلات و شرایط مناسب‌تری برای حضور بیشتر و موثرتر هواداران تیم ملی ایران در بازی با چین را فراهم کنند.

پیش از این در دیدارهای قبلی تیم ملی آژانس هماهنگ کننده هواداران تیم ملی ۲۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال هواداران از دوبی به ابوظبی مهیا کرده بود که قرار است امروز ۴۰ دستگاه اتوبوس با همکاری کنسولگری ایران تهیه شود تا هواداران تیم ملی را از دوبی به ابوظبی منتقل کنند. 

همچنین در جلسه‌ دیگری که بهمنی مسئول ساماندهی مشوقین تیم ملی در جام ملت‌ها و زمان آبادی و حمیدرضا احمدی از مسئولان فرهنگی فدراسیون با  آقای ترکمان از مسئولان آژانس‌های ایران داشتند نحوه استقرار تماشاگران ایرانی در ورزشگاه آل نهیان مرور شد و اینکه چگونه بتوان تماشاگران را برای تشویق هماهنگ و منظم تیم ملی ساماندهی کرد.

مسئولان روابط عمومی و فرهنگی سازمان لیگ و مسئولان فرهنگی فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را برای حمایت صدرصدی از تیم ملی انجام می‌دهند تا با حمایت تماشاگران تشویق بهتر و موثرتری از تیم ملی انجام بگیرد .

دیدار دو تیم ایران و چین روز پنجشنبه ساعت ۱۹:۳۰ در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا برگزار می‌شود.

جام ملت های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر