کد خبر: 719378 A

مسئولان فدراسیون عراق به حضور بسام‌الراوی در ترکیب تیم ملی قطر اعتراض کرده‌اند.

به گزارش ایلنا و به نقل از خبرگزاری الغدپرس، نزار احمد مشاور فدراسیون عراق گفت: تیم ملی فوتبال قطر مطابق قانون مدنی فیفا حق استفاده از بسام الراوی در ترکیب خود را نداشت. در صورتی که اعتراض عراق به فیفا مورد پذیرش قرار بگیرد ما به جای قطر به مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا صعود خواهیم کرد و بسام الراوی نیز حق بازی در تیم ملی فوتبال قطر را ندارد.

تیم ملی فوتبال قطر در بازی مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا با گل بسام الراوی که اصالت عراقی دارد از سد تیم ملی فوتبال این کشور گذشت.

این مشاور فدراسیون فوتبال عراق افزود: بسام الراوی شرایط مورد نظر قانون مدنی فیفا برای تیم‌های ملی فوتبال را برآورده نمی‌کند. در صورتی که شکایت عراق از قطر از سوی فیفا مورد پذیرش قرار بگیرد برنده بازی مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا برابر قطر خواهیم شد و یا در مرحله بعدی جلوی بازی بسام الروای گرفته می‌شود.

گفتنی است چهار سال قبل و پس از جدال ایران و عراق در جام ملت‌های آسیا تیم ملی ایران به حضور علاعبدالزهرا در ترکیب تیم ملی عراق اعتراض کردند و خواستار حذف عراق از این تورنمنت بودند که شکایت ایران به جایی نرسید و حال باید ببینیم عراقی‌ها با طرح این شکایت ره به جایی خواهند برد یا خیر.

تیم ملی عراق جام ملت های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر