کد خبر: 719274 A

قرار است فردا ۴۰ دستگاه اتوبوس با همکاری کنسولگری ایران تهیه شود تا هواداران تیم ملی را از دوبی به ابوظبی منتقل کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، حجت الله‌بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ به همراه غلامحسین زمان آبادی مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال امروز در کنسولگری ایران در امارات حضور پیدا کردند تا تسهیلات و شرایط مناسب‌تری برای حضور بیشتر و موثرتر هواداران تیم ملی ایران در بازی با چین فراهم کنند.

پیش از این در دیدارهای قبلی تیم ملی آژانس هماهنگ کننده  هواداران تیم ملی ۲۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال هواداران از دوبی به ابوظبی مهیا کرده بود که قرار است فردا ۴۰ دستگاه اتوبوس با همکاری کنسولگری ایران تهیه شود تا هواداران تیم ملی را از دوبی به ابوظبی منتقل کنند.

همچنین در جلسه‌ دیگری که بهمنی مسئول ساماندهی مشوقین تیم ملی در جام ملت‌ها و زمان آبادی و حمیدرضا احمدی از مسئولان فرهنگی فدراسیون با  آقای ترکمان از مسئولان آژانس‌های ایران داشتند نحوه استقرار تماشاگران ایرانی در ورزشگاه آل نهیان مرور شد و اینکه چگونه بتوان تماشاگران را برای تشویق هماهنگ و منظم تیم ملی ساماندهی کرد.

مسئولان روابط عمومی و فرهنگی سازمان لیگ و مسئولان فرهنگی فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را برای حمایت صدرصدی از تیم ملی انجام می‌دهند تا با حمایت تماشاگران تشویق بهتر و موثرتری از تیم ملی انجام بگیرد.

دیدار دو تیم ایران و چین فردا ( پنجشنبه) ساعت ۱۹:۳۰ در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا برگزار می‌شود.

تیم ملی فوتبال ایران ایران-چین جام ملت های آسیا 2019 امارات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر