کد خبر: 719183 A

کاپیتان تیم ملی فوتبال چین پیش بینی بازی سختی را مقابل ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا دارد.

به گزارش ایلنا، ژنگ ژی در نشست خبری پیش از بازی ایران در پاسخ به این سوال که کدام بازیکن ایران را می شناسد و کدام یک از آنها خطرناک هستند گفت: ما سال گذشته با این تیم بازی کردیم و آنها را می‌شناسیم. مربی آنها مشخص است و شخصیت آنها را می شناسیم. آنها خیلی سریع هستند و تاکتیک دارند.

او ادامه داد: آنها کیفیت بالایی در خط حمله و مهاجمانشان دارند و فردا روز سختی برای مدافعان تیم ملی ما است اما سعی می کنیم که بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم.

ژنگ ژی در خصوص اینکه سیستم  VAR چقدر می تواند به کیفیت بازی ها در این مرحله کمک کند گفت: ما بازیکنان با این سیستم آشنا هستیم چون در سوپر لیگ چین از این سیستم استفاده می‌کنیم. همانطور که مربی ما گفت این سیستم به همه تیم ها و به خصوص داوران کمک می کند.

کاپیتان چین درباره شانس قهرمانی همبازیانش با وجود اینکه خودش یک مرتبه این تجربه را احساس کرده است، گفت: خیلی مسائل باید کنار هم باشد که قهرمان شویم. تیم، مربی و بازیکنان خوب باید کنار هم باشند. همه تیم باید همدل باشند تا یک تیم قهرمان شود. هدف ما این است که در این مسیر باشیم و ادامه بدهیم، امیدوارم نسل قدرتمندی در ادامه راه به تیم ملی چین بیایند و عملکرد خوبی داشته باشند. بازیکنان باید به روند خودشان ادامه بدهند و همچنان پیشرفت فوتبال در چین ادامه داشته باشد.

تیم ملی فوتبال چین جام ملت های آسیا 2019 ژنگ ژی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر