کد خبر: 718686 A

برنامه تمرینات تیم پرسپولیس تا دیدار با سپیدرود اعلام شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تا بازی با سپیدرود رشت در چارچوب دیدارهای جام حذفی، 10 جلسه تمرین و یک بازی دوستانه را پشت سر می‌گذارند.

تمرینات از فردا چهارشنبه آغاز می‌شود. سرخپوشان طی روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه روزی دو جلسه برنامه تمرین خواهند داشت که برنامه نوبت بعدازظهر روز پنجشنبه به بازی دوستانه با ماشین سازی از ساعت 15:30 دقیقه اختصاص دارد. تمرینات نوبت صبح در این سه روز، از ساعت 10 صبح آغاز می‌شود. پرسپولیس از یکشنبه آینده روزی یک جلسه تمرین را از ساعت 11 انجام می‌دهد.

کاروان پرسپولیس بعد از تمرین روز چهارشنبه دهم بهمن، برای بازی با سپیدرود که در روز یازدهم بهمن ماه برگزار می‌شود، راهی رشت خواهد شد و در هتل کادوس مستقر می‌گردد. بازیکنان روز جمعه 12 بهمن استراحت می‌کنند و پس از آن، تا بازی با پدیده مشهد که 17 بهمن انجام می‌شود، روزی یک جلسه تمرین دارند. اردوی پیش از بازی با پدیده، در هتل اوین برگزار می‌شود و طبق همین اعلام، برنامه‌ها تا بازی با پدیده در زمین نفت تهرانسر انجام خواهد شد تا زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی آماده شود و سرخپوشان پس از بازی با پدیده قصد دارند به ورزشگاه اختصاصی خود برگردند.

پرسپولیس تمرینات پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر